Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İzlediğiniz son film başlığını takip ediyorumda klasikleri izlediğini farkettim. Kaliteli klasik filmleri izlemeyi seviyorum özellikle 50 - 70 yılı arasındakileri 12 angry men gibi vs... Şiddetle tavsiye ettiğin ölmeden önce izle dediğin birkaç film var mı bu tarz ?

Senin gibi korsana verdigim sözü tutacağımi düşünuyormusun diyor ya son sayfada ne sözü bu onu anlamadım
Yanlış anlamışsın. Smoker orda, Law ve Luffy arasındaki ortaklıktan bahsediyor.

O halde meyveli biri SAD ın yapay meyvelerini yediğinde vücut patlamıyor?
Öyle varsayabiliriz.

abi simdi coby büyük savasta herkesin sesini duyabiliyordu,luffy de deniz krallarinin seslerini duyabiliyordu balık adam adasinda gördük.sorum sudur bunlarin ikisi aynı mıdır yoksa farkli mi ?
Farklı şeyler. Herkesin sesini duymakla, her şeyin sesini duymak çok ayrı.

İzlediğiniz son film başlığını takip ediyorumda klasikleri izlediğini farkettim. Kaliteli klasik filmleri izlemeyi seviyorum özellikle 50 - 70 yılı arasındakileri 12 angry men gibi vs... Şiddetle tavsiye ettiğin ölmeden önce izle dediğin birkaç film var mı bu tarz ?
Senaryo tabanlı filmleri daha çok seviyorum. Maalesef 2000 sonrasında böyle filmler pek çıkmıyor. Şimdilik iki film söyleyeyim. Birisi son izlediğim Witness for the Prosecution, diğeri de 1931 yapımı Alman filmi M.

Gölge

Hocam meyvelerin zıtlığı olayında anlamadığım şey meyvelerin mi yoksa kullanıcıların mı etkili olduğu.Mesela pika pika no mi ile yami yami no mi zıt meyveler(meyve isimlerine bakarsak).Kizaru ile Teach kapışsa onların dövüş kapasiteleri mi meyvelerin birbirlerine üstünlüğünü belirler yoksa meyvelerin kendi kapasiteleri mi ?

Hocam meyvelerin zıtlığı olayında anlamadığım şey meyvelerin mi yoksa kullanıcıların mı etkili olduğu.Mesela pika pika no mi ile yami yami no mi zıt meyveler(meyve isimlerine bakarsak).Kizaru ile Teach kapışsa onların dövüş kapasiteleri mi meyvelerin birbirlerine üstünlüğünü belirler yoksa meyvelerin kendi kapasiteleri mi ?
Teach ve Borsalino'nun meyvelerinin zıt olup olmadığı bilinmiyor. Meyve zıtlığında kullanıcı ne kadar iyi olursa olsun, zıttı olduğu meyveye karşı şansı yok.

şöyle bir konuşma geçmiş

nasıl yorumluyorsun bu resmi ?
onlar kim ?
(dikkat edilecek taraf luffy ve zoro diğer tayfa üyelerini görmediler hatta haberleri bile olmadığını düşünüyorum)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık