Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Site Güncelleme Önerileri

Eski emojiler kalsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    59
Reklam almayıp sadece takipcileri düşündüğünüzü biliyorum ama o kadar emek veriyor site sahipleri ve yöneticileri o yüzden reklam vs anlaşması imkanı varsa yapın dostlar açar iki reklam izleriz sıkıntı yok hem siz emeğinizin karşılını az da olsa alırsınız hemde site geliştirmede az çok bi kazanç elde etmiş olursunuz. Kıytırık bir mobil oyunda bile 50 tane reklam izleniyor para vermemek için. Şu sitenin senelerdir devam eden karşılıksız hizmeti için ben her fırsatta açıp reklam izlemeye razıyızım . Cansınız emeğinizin hakkınıda alın.

Reklam almayıp sadece takipcileri düşündüğünüzü biliyorum ama o kadar emek veriyor site sahipleri ve yöneticileri o yüzden reklam vs anlaşması imkanı varsa yapın dostlar açar iki reklam izleriz sıkıntı yok hem siz emeğinizin karşılını az da olsa alırsınız hemde site geliştirmede az çok bi kazanç elde etmiş olursunuz. Kıytırık bir mobil oyunda bile 50 tane reklam izleniyor para vermemek için. Şu sitenin senelerdir devam eden karşılıksız hizmeti için ben her fırsatta açıp reklam izlemeye razıyızım . Cansınız emeğinizin hakkınıda alın.
+1 pcde ekranın yanları boş kalıyor, hazır debe sistemi de destek görüyorken ekşi gibi kenarlara reklam alınmalı ve hatta alınan reklama göre tema da değişmeli. konularda gerekirse 5 mesajda 1 araya reklam mesajı da koyulmalı. twitch ve youtube gibi girişte 2 reklam ve her konuya günde ilk 3 girişte reklam görmeliyiz.

ayrıca buna ek olarak görevler ödül sistemi de gelebilir, mesela girdiğin farklı her konu başına günde 5 kredi verilebilir, aynı konularda okuduğun sayfa başına 1 kredi, tepki verdiğin 5 mesajda 1 kredi kredi, tepki aldığın mesaj başına 1 kredi verilebilir. yine konu açmak da 20 kredi ile ödüllendirilmeli. mesaj atmak da -2 kredi olarak ödenebilir. hatta bence biriktirilen krediler daha büyük şeylere harcanabilir mesela, 2 milyon kredi ödeyerek modluk da alabilirsin, 1m krediye fahri mod olursun, 500k krediye sözü geçen arması verilir, 250k krediye site sakini, 100k kredi çaylak falan. aylık 100k kredi ödeyerek reklamları bi aylık kapatabilirsin vs bak geldikçe geliyor fikirler durduramadım kendimi pardon

Katılıyorum. Çok göze çarpmadığı müddetçe reklam almamanız için bir sebep olmadığı kanısındayım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık