Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Site Güncelleme Önerileri

Eski emojiler kalsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    60
Öncelikle şimdiden eline ve emeğine sağlık. Siteden gelir elde etmemene rağmen yeni özellikler için para harcıyorsun. Bunun için kendi adıma teşekkür ediyorum.

Güncelleme önerisi olarak söylenenler dışında iki tane şey söyleyebilirim. Açılan konulara anket konulduğunda eklenecek seçenek sayısı 15 ile sınırlıydı. Bu sayı 20'ye çıkarak artırılabilir mi? Bir de foruma -uygulanabilmesi mümkünse- doğrudan fotoğraf eklenmesi özelliği gelmesi paylaşımları kolay hâle getirebilir.

Mesaj tepkilerine bakıyordum da mesela 5 ay önce konunun birine attığım mesaja bir tepki verilmiş bende o mesaja konuda bakmak istediğim zaman o konunun ilk sayfasını açıyor, mesajın atıldığı sayfayı değil

Arkadaş bundan bahsediyor;

Birisi sizin mesajınızı beğendiği zaman, tepkimeler sekmesinde mesajınıza götürecek bir uzantı çıkmıyor.

Sizin beğendiğiniz mesajların bağlantısı ise çıkıyor;

Şukela modu gibi bir şey olabilir. En beğenilen yorumlar en üstte yer alsın. Bazen çok hızlı bir şekilde sayfalarca yorum yazılıyor. Arada önemli bir yorumu kaçırabiliyorum.

Bir yorumun altına yeni bir sekme açılsa ve o yorum hakkındaki tartışma, açılan o sekmede devam etse. Böylece bir konu hakkındaki tartışma diğer sayfalar arasında kaybolmaz. Açılan sekmede tartışma nasıl devam ediyor ya da nasıl noktalandı görebiliriz. Mesela iki kişi tartışıyor. Birinin yorumu 4. Sayfada, diğeri 10. Sayfada cevap vermiş, sonraki yorum 15. Sayfada gelmiş vs. Bu önlenebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık