Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Site Güncelleme Önerileri

Eski emojiler kalsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    61
Bir yorumun altına yeni bir sekme açılsa ve o yorum hakkındaki tartışma, açılan o sekmede devam etse. Böylece bir konu hakkındaki tartışma diğer sayfalar arasında kaybolmaz. Açılan sekmede tartışma nasıl devam ediyor ya da nasıl noktalandı görebiliriz. Mesela iki kişi tartışıyor. Birinin yorumu 4. Sayfada, diğeri 10. Sayfada cevap vermiş, sonraki yorum 15. Sayfada gelmiş vs. Bu önlenebilir.
bu eskiden forumlarda vardı, alıntı ağacı mı deniyordu bişey deniyordu. sağ üstte bi buton oluyordu, ona tıkladığında sayfada gösterilen mesajlar önceki sayfalardan nasıl alıntılanarak geldiyse öyle görünüyordu

mesela

sayfa 6

61. mesaj
-sayfanın ilk mesajı-
bla bla

62. mesaj
-son yapılan alıntı-
bla bla doru diyon bla mifak alır
-alıntıya devam-
evet kardeşim gev gev kılıç bitirici bi kere gev çok gev güçlüdürler
-onu alıntılayan-
holi nayts kılıcustasıymış acayib güçlü olacaklar
-ilk alıntılanan mesaj-
yeni spoiler çok ii abeee
bu şekilde eski sayfalara dönmeden alıntı ve konuşma geçmişi görülebiliyordu.

Bence direk şu kadar hafta ban felan yerine uyarı puanı olsun kurallara göre de o uyarı puanı fazlalaşsın mesela 20 uyarı puanını geçince kalıcı banlansın.

Tüm mesajları okumadım bu sebeple yazılmış bir şeyi tekrar etme durumum olursa kusura bakmayınız.

-- Forumda açılan anketlerin grafiksel olarak görselleştirilmesi
-- Konu mesajlarında anket açılabilmesi (süreli de olabilir)
-- Ban cezası dışında ceza alınması gerektiren hususlar olduğunda kullanılmak maksadıyla kişilerin karakter puanı ya da ismi olabilir. Bu karakter puanı belli bir seviyede olduğunda o kişi hakkında kurallar içerisinde normalde ceza işlem uygulanacak tahrik edici konuşmaların belli süre serbest kalması ve karşı tarafın cevap verememesi.
-- Bilgileri taze tutmak maksatlı sürekli açık seviyelerin olduğu bilgi yarışması ve kazanımlarında alınacak unvanlar.

Not: @Smoker muhtemelen bu işler ile ilgilenen biriler vardır. Ancak front-end konusunda olmasa da gelişimim yazılım konusunda da yardımcı olabilirim.

öncelikle gelmesini istediğim 3 yenilik var
1- Ban yiyen kişi süresi 00.00 da kalkacağını görüyor ama sistem 1.30 saat sonra kaldırıyor düzeltilmeli
2- En çok beğeni alan 4 mesaj ilk sayfada görünmeli
3- Genel Sohbet artık bir chat tarzı sisteme dönmeli sürekli konu kilitlenilip açılma derdinden kurtulsun alan açılır sunucuda hem

bu eskiden forumlarda vardı, alıntı ağacı mı deniyordu bişey deniyordu. sağ üstte bi buton oluyordu, ona tıkladığında sayfada gösterilen mesajlar önceki sayfalardan nasıl alıntılanarak geldiyse öyle görünüyordu

mesela

sayfa 6

61. mesaj
-sayfanın ilk mesajı-
bla bla

62. mesaj
-son yapılan alıntı-
bla bla doru diyon bla mifak alır

bu şekilde eski sayfalara dönmeden alıntı ve konuşma geçmişi görülebiliyordu.
Aslında bu baya güzel. Gereksiz kalabalık oluşmaz. Bir insan fikrini belirtince diğerlerinin ekstradan ana yorum atmasına gerek kalmaz. Güzel bir uygulama.

Aslında bu baya güzel. Gereksiz kalabalık oluşmaz. Bir insan fikrini belirtince diğerlerinin ekstradan ana yorum atmasına gerek kalmaz. Güzel bir uygulama.
benim söylediğim şöyle bişey, örnek görsel buldum da geldim.
mesela buna ek olarak yapılabilirse, şu gelebilir. mesaj sonraki sayfalarda alıntılandıysa yanında [alıntılar] butonu görünebilir ve yukarıdakine ek olarak her alıntının bulunduğu sayfa yazabilir. tıkladığında sonraki diğer mesajda dediğim gibi önceki sayfalara dönmek yerine direk bulunan sayfadan bile alıntı ağacına ulaşılabilir. tabi demesi yapmasından kolay, buna uygun bi özellik var mı vs bilemiyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık