Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Site Güncelleme Önerileri

Eski emojiler kalsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    60
Çok daha iyi olur. 300 sayfa konunun içerisinde kaybolup giden nice cevherler var. Göremiyoruz hayatsız gibi konuyu takip etmediğimiz sürece. Bu aralar forum durağan ama akıp gittiği dönemlerde en lazım olan şey bu.

O tarz mesajların en beğenilen olacağını sanmıyorum. Bir süre sonra Ekşi'nin debesine dönecek.

Çok daha iyi olur. 300 sayfa konunun içerisinde kaybolup giden nice cevherler var. Göremiyoruz hayatsız gibi konuyu takip etmediğimiz sürece. Bu aralar forum durağan ama akıp gittiği dönemlerde en lazım olan şey bu.
Beğeniler genellikle troll yorumlara yapılıyor ciddi yorumlar fazla beğeni aldıği fazla olmuyor. en azından spoiler yorumlarında diğer konularda faydalı olabilir belki

O tarz mesajların en beğenilen olacağını sanmıyorum. Bir süre sonra Ekşi'nin debesine dönecek.
Ya zaten çoğumuz geyik yapmaya giriyoruz foruma. Ben "debe"de teori ve tahmin yorumları yerine komik yorumları görmeyi tercih ederim.
İstemeyen için de bir zararı yok, bu özelliği kullanmazlar olur biter.

Serinin uzun süre araya girmesi vesilesiyle siteye birkaç özellik eklemeyi düşünüyor. Konuyla ilgili olarak sizler de önerilerde bulunabilirsiniz. Gerçekleştirilmesi hedeflenen özellikler;

- Konuyu kimler okuduğunu görüntüleme (konuyu o anda görüntüleyenlerden farklıdır)
- Özel mesajları silebilme
- Mobilde site navigasyonu için yan çubuk
- VPN ile üyelik oluşturma blokesi
- Konu engelleme (üye engellemeden farklı olarak engellenen konu engelleyen kişiye görünmeyecek)
- Tek sayfada 10 mesajdan fazlasını görüntüleyebilme
- Kendi kendine özel mesaj atabilme
- Tablo sistemi yenilenmesi
- Konu içinde mesaj pinleme
Donanımhaber forumundaki sistem güzel olur. Sayfada aşağı indikçe cevaplar yüklenmeye devam ediyor. Sayfa sayfa gezmenize gerek kalmıyor. Performansa da bir etkisi yok tecrübe ettiğim kadarıyla. Çok fazla resim olan konularda performans sıkıntısı yaratabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık