Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Site Güncelleme Önerileri

Eski emojiler kalsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    60
Bazen yanlış kısma mesaj atıyorum ama mesajımı silemiyorum. Bu özelliğin olmamasının sebebi nedir?

Özellik gibi görsel anlamda da iyileştirmeler yapılmalı bence. Sitenin temasına bir el atılabilir, daha modern bir xenforo teması yapılabilir diye düşünüyorum. Ayrıca madalyalar eklenebilir, rank gibi güzel bir kozmetik olur diye düşünüyorum.

Biraz daha fazla filtreye, istatistiğe ihtiyacımız var gibi hissediyorum. Mesela;
-Konu içinde; son 1 saat, son 24 saat içinde atılan mesajları filtreleme.

Böylece, çok mesaj atılan eski bir konuyu okurken güncel mesajları ayırabiliriz.

-Konu içinde; son 24 saat içinde, tüm mesajlar içinde en çok tepkime alandan, en az tepkime alana doğru sıralama filtresi.

Böylece, yine çok mesaj atılan bir konuya ilk defa girildiğinde, sadece üyeler tarafından en çok beğenilen örneğin 10 mesajı rahatça okuyup çıkmak mümkün olacaktır. Özellikle caps paylaşımı tarzı eğlence üzerine ve çok fazla içerik dışı sohbet mesajı içeren konularda faydası çok olur.

-Üye istatistikleri kısmında da, genel istatistikler haricinde, yine 1 yıllık istatistikler de sıralanabilir. Böylece, son 1 yılda yani güncel olarak en aktif ve en çok tepkime alan üyeleri de görebiliriz.

Bana kalırsa faydalı yenilikler olur ama takdir sizin. :sapkali:
Bu olursa bile yeter. Hepsi de müthiş olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık