Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Site Güncelleme Önerileri

Eski emojiler kalsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    60
Arama işinde sorunlar oluyor. Genelde işe yaramıyor.
Bir de bilhassa tepkilerde bu emoji 🤔 olmalı ama tabi çok kalabalık da olmasın.
Düzenleme işi yeni emojiler kullanılırken yalan oluyor. Düzeltilebilirse güzel olur.
Koyu tema çok iyi değil. Mümkünse eğer biraz uğraşılabilir.

Biraz daha fazla filtreye, istatistiğe ihtiyacımız var gibi hissediyorum. Mesela;
-Konu içinde; son 1 saat, son 24 saat içinde atılan mesajları filtreleme.

Böylece, çok mesaj atılan eski bir konuyu okurken güncel mesajları ayırabiliriz.

-Konu içinde; son 24 saat içinde, tüm mesajlar içinde en çok tepkime alandan, en az tepkime alana doğru sıralama filtresi.

Böylece, yine çok mesaj atılan bir konuya ilk defa girildiğinde, sadece üyeler tarafından en çok beğenilen örneğin 10 mesajı rahatça okuyup çıkmak mümkün olacaktır. Özellikle caps paylaşımı tarzı eğlence üzerine ve çok fazla içerik dışı sohbet mesajı içeren konularda faydası çok olur.

-Üye istatistikleri kısmında da, genel istatistikler haricinde, yine 1 yıllık istatistikler de sıralanabilir. Böylece, son 1 yılda yani güncel olarak en aktif ve en çok tepkime alan üyeleri de görebiliriz.

Bana kalırsa faydalı yenilikler olur ama takdir sizin. :sapkali:
Yapılacak yenilikler Xenforo'nun sürümüne uygunlukla ilgili oluyor genelde. Sürümde uygunluk varsa değerlendiririz.

Biraz daha fazla filtreye, istatistiğe ihtiyacımız var gibi hissediyorum. Mesela;
-Konu içinde; son 1 saat, son 24 saat içinde atılan mesajları filtreleme.

Böylece, çok mesaj atılan eski bir konuyu okurken güncel mesajları ayırabiliriz.

-Konu içinde; son 24 saat içinde, tüm mesajlar içinde en çok tepkime alandan, en az tepkime alana doğru sıralama filtresi.

Böylece, yine çok mesaj atılan bir konuya ilk defa girildiğinde, sadece üyeler tarafından en çok beğenilen örneğin 10 mesajı rahatça okuyup çıkmak mümkün olacaktır. Özellikle caps paylaşımı tarzı eğlence üzerine ve çok fazla içerik dışı sohbet mesajı içeren konularda faydası çok olur.

-Üye istatistikleri kısmında da, genel istatistikler haricinde, yine 1 yıllık istatistikler de sıralanabilir. Böylece, son 1 yılda yani güncel olarak en aktif ve en çok tepkime alan üyeleri de görebiliriz.

Bana kalırsa faydalı yenilikler olur ama takdir sizin. :sapkali:
ben de bu konu içinde yer işaretlerini kısmen ayraç olarak kullanmak istiyordum, kimi konular gün içinde 20 30 50 sayfa bile atıyor. ne oldu da bi anda bu kadar sayfa attı diye okuduğum yeri de kaçırmak istemiyorum falan işler karışıyor

Like kısmına :sapkali:şu tarz bir emoji gelse çok hoş olur. Düz beğeni tuşu esasında onaylama manası taşısa da karşı tarafta geçiştirilme hissiyatı uyandırıyor bazen. Başta kullandığım teşekkür ifadesi tadında bir şey gelmesi bu açıdan iyi olur diye düşünüyoruö.

Like kısmına :sapkali:şu tarz bir emoji gelse çok hoş olur. Düz beğeni tuşu esasında onaylama manası taşısa da karşı tarafta geçiştirilme hissiyatı uyandırıyor bazen. Başta kullandığım teşekkür ifadesi tadında bir şey gelmesi bu açıdan iyi olur diye düşünüyoruö.
@twei 'nin geçmişte paylaştığı - ya da yaptığı mı demeliyim ? - şu sanat eseri bence daha uygun olur foruma.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık