Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Seto Kaiba vs Yami Marik

Kazanan Kim Olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    47
Güzeldi son sezonlar. Orijinal indirmiştim çok hoşuma gitmişti. Türkçe dublajda çok fazla ses değişiyordu.
Aynen. Dublajda ses değişikliğini geçtim çok fazla cızırtı ve kesilmiş sahneler var. Önceden izlerken böyle bir problem yoktu. Şuan bir bölümü izliyorum bir anda cızırtılı bir sesle sahnenin 4-5 saniyesi gidiyor. Hele o son bölüm. Neredeyse yarısı silinmişti bölümün.

Aynen. Dublajda ses değişikliğini geçtim çok fazla cızırtı ve kesilmiş sahneler var. Önceden izlerken böyle bir problem yoktu. Şuan bir bölümü izliyorum bir anda cızırtılı bir sesle sahnenin 4-5 saniyesi gidiyor. Hele o son bölüm. Neredeyse yarısı silinmişti bölümün.
Bir de orijinali izleyince Türkçeye bazen çok alakasız çevirdiklerini gördüm. Bir de orijinaldeki müzikler daha güzel.

Bir de orijinali izleyince Türkçeye bazen çok alakasız çevirdiklerini gördüm. Bir de orijinaldeki müzikler daha güzel.
Türkçe dublaj, İngilizce dublajdan çevrildiği için öyle bence. Baya bir sansür ve diyalog değişiklikleri var. Onlar öyle yapıca bizimkilerde mecbur onlardan almış çevirmiş. Hatta geçenlerde sırf bu konuyla ilgili Youtube'da birisine yorum atmıştım. Paradox kardeşlerden birinin sesi peltek ya hani, adamın biri de böyle dublaj mı olur, r harfini söyleyemeyen dublajcı mı olur gibisinden baya bir atıp tutmuş. Ben de, Paradox kardeşlerin sesleri İngilizce dublajda da aynı, o yüzden bizimkiler peltek seslendirmiş dedim. :D Yani İngilizcede nasılsa Türkçeye de öyle çevirmişler.

Orijinal müzikler tabii ki de güzeldir katılıyorum ama Yugioh'un İngilizce müzikleri de gerçekten çok iyi. Yani şöyle söyleyebilirim. İngilizce olup da müziği güzel olan tek seridir herhalde.

Exodia'yı tarihte tek birleştiren kişi Yugi'dir.
Az önce 55. bölümü izledim. Nadide avcılarından biri Exodia'yı birleştirip Joey'e karşı kazandı. Tabi mangasında var mıdır bilemiyorum. Arada bir mangaya da göz atıyorum, bazı meseleler hakkında anime ile aralarında epey farklılıklar var.

Az önce 55. bölümü izledim. Nadide avcılarından biri Exodia'yı birleştirip Joey'e karşı kazandı. Tabi mangasında var mıdır bilemiyorum. Arada bir mangaya da göz atıyorum, bazı meseleler hakkında anime ile aralarında epey farklılıklar var.
Yugi'dir başka birleştiren yok diye biliyorum ben. Zaten imkansız gibi bir şey birleştirmek.

Aslında normal yollarla kazanmıyor o. Yugi ile olan vs'sinde görürsün. Pek spoiler olmasın diye söylemeyeyim istersen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık