Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Seto Kaiba vs Yami Marik

Kazanan Kim Olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    47
Serideki en karizmatik ve adam gibi adam olan düşmandı. İzlemeni tavsiye ederim.

Kartlarına gönülden bağlıydı. Yanlış tarafta olmasının sebebi de Dartz idi. Oricalchosla aklını yıkadı onun.
Ondan sonra onun gibi bir düşman gelmedi.
Aynen. Yalnız Dartz en sağlam düşmandı ya. Yugi'yi en çok zorlayan düelloyu yaptı adam.

Rafael'de, diğerleri de çok iyiydi. Hepsinin kendince bir sebebi vardı. Şuan favori düellom olan Joey vs Valon'u izliyorum. Serideki en iyi düellolardan biridir kesinlikle.

Aynen. Yalnız Dartz en sağlam düşmandı ya. Yugi'yi en çok zorlayan düelloyu yaptı adam.

Rafael'de, diğerleri de çok iyiydi. Hepsinin kendince bir sebebi vardı. Şuan favori düellom olan Joey vs Valon'u izliyorum. Serideki en iyi düellolardan biridir kesinlikle.
Dartz adam değildi onu katmadım o yüzden. Yoksa en çok zorlayan Zorc idi. Horachty falan anca yenildi. Mert bir düşmandı Rafael.

Rafael'in deste o zamanki oyuna göre baya sağlamdı da ondan ayar üstüne ayar veriyordu.Adamda mezar boşsa ve elinde varsa arka arkaya hemen çağırabileceği 2500 atk canavarlar vardı.Çağırdı durdu böyle arka arkaya tokatladı bizimkini diye hatırlıyorum düelloya açıp bakmasam da.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık