Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Savaş Lordları vs. Süpernovalar

Savaşı Hangi Grup Alır

• Kullanılan toplam oy
    69
Süpernova güç listesi yapılsa çoğu kişinin listesinde Law ilk üçte olur, aynı Law en son Doflamingo'nun önünde paspas olmuştu.
Gücünün, süreli olduğu atlanıyor.. bir süre Doflamingo ve Amirale karşı dururken zaten çok zayıf düştü.. köprü savaşında da gücü bitti işi de bitti. Ek olarak Dressrosa da Law ile şimdiki bir olsa ne Kaido'nun karşısında durabilirdi ne de Linlin'in ama görüyoruz ki karşılarında gayet iş yapabiliyor Kaido'nun balyozunu yedi öyle çok kötü duruma da düşmedi mesela..

Abi, şuan da Sanji bile ikinci komutan alacak lige ulaştı Law'ı herkes ilk üçe yazar ama kimse de Sanji'nin altına yazmaz mesela ?

Gücünün, süreli olduğu atlanıyor.. bir süre Doflamingo ve Amirale karşı dururken zaten çok zayıf düştü.. köprü savaşında da gücü bitti işi de bitti. Ek olarak Dressrosa da Law ile şimdiki bir olsa ne Kaido'nun karşısında durabilirdi ne de Linlin'in ama görüyoruz ki karşılarında gayet iş yapabiliyor Kaido'nun balyozunu yedi öyle çok kötü duruma da düşmedi mesela..

Abi, şuan da Sanji bile ikinci komutan alacak lige ulaştı Law'ı herkes ilk üçe yazar ama kimse de Sanji'nin altına yazmaz mesela ?
Gücünün süreli olması bizi ne kadar ilgilendiriyor? Gücü süreli ise ona göre yorumlarız. Luffy neyse de, Law tam olarak nasıl bir şeyler yaptı da gücünü katlayacak kadar seviye atlayabildi, merak ettim.

Ben yazmam, yazana da bir şey demem.

Gücünün süreli olması bizi ne kadar ilgilendiriyor? Gücü süreli ise ona göre yorumlarız. Luffy neyse de, Law tam olarak nasıl bir şeyler yaptı da gücünü katlayacak kadar seviye atlayabildi, merak ettim.

Ben yazmam, yazana da bir şey demem.
Arctan arca geçtikçe Oda doping basıyormuş hepsine.:artiz: Açıklamaları bu şekilde ve evet Oda'yı düşününce doğru olma ihtimali de mümkün.

Gücünün süreli olması bizi ne kadar ilgilendiriyor? Gücü süreli ise ona göre yorumlarız.
Fujitora ve Doflamingo'dan kaçtıktan sonra köprüde savaşıyorlar sonrasında Law, room açtığında geri sönüyor moba oyunlarındaki mana gibi düşün.

Güçlenecek ne yapmış doğru bir soru ama bunu yanıtlayacak kişi ben değilim. Daha bir arc önce Daifuku'nun cini'yle cebelleşen Sanji şuan 1.320 belly ödüllü adama kafa tutuyor ve indirecek..

ilk versiyonda Hancock ve Buggy dışındakı eşleşmelerde Lordlar kazanır. İkinci versiyonda Buggy dışında lordlar kazanır.

Garibime giden bir şey var. Bizim tayfa ve süpernovalar sürekli level atlarken, diğerleri hep yerinde mi sayıyor ? . Bu adamları sürekli power up alırken görüyoruz ama shickiler belli bir güç seviyesine gelmiş onun ötesine artık geçemez, gelişimi durmuş gibi bir izlenime sahip yorumlar yapılıyor. Roger mesela kaç yaşında korsanlar kralı oldu ? Bu adam gelişimini o zamana kadar sürdürmüş, o yüzden yaş kıstasını da ona göre yorumluyorum artık ben. Potansiyel olarak süper novalar belki eski korsanlara göre biraz daha iyi durumda olabilirler ama bu eski korsanların yerinde sayacağını göstermez bence. Mihawk mesela ilk gösterildiğinde ne kadar güçlüydü şimdi ne kadar güçlü ? Doffy ve croconun yenilmesi belki onları daha güçlü biri yapacak. Luffyde oluyor da bu adamlar da niye olmasın. Bizim tayfayı ve süpernovaların gelişimini ele alıp o aralıkta aynı şekilde kendini geliştiren shickilerin olacağını da varsaymak lazım.

Son olarak mihawk hepsine bir slash atsa yeter :artiz:

En çok Kid,Law vs Mihawk'ı merak ettim...
Kid'in manyetiği ve Law'ın yetenekleri kombine edilirse çok harika bir vs çıkar ortaya, kimin ne zorlukta yendiğinden bağımsız olarak..

Zaten sırt sırta dövüşmeye alışkın bir ikililer :)

Ben de en çok Doflamingo ve Crocodile'ı sırt sırta çarpışırken görmek isterdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık