Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Savaş Lordları vs. Süpernovalar

Savaşı Hangi Grup Alır

• Kullanılan toplam oy
    69
İLK VERSİYON (novalar 3 : 4 lordlar)

Luffy vs Mihawk

Zoro & Kid vs Weevil & Jimbei

Drake
& Urouge vs Doflamingo & Crocodile

Killer & Capone Bege vs Boa Hancock

Scratchmen Apoo
vs Bartholomew Kuma

Basil Hawkins vs Gecko Moriah

Bonney vs Buggy

İKİNCİ VERSİYON (novalar 3 : 6 lordlar)

Luffy vs Teach

Kid & Law vs Mihawk

Zoro vs Weevil

Killer
vs Doflamingo

X Drake vs Jimbei

Urouge vs Crocodile

Capone Bege vs Boa Hancock

Bonney vs Buggy

İlkini ikinciyi falan bilmem de genel olarak Teach, Mihawk ve Weevil çok üst düzey kalıyor. Diğer kalanlar da kalburüstü adamlar. O seviye için Hawkins, Apoo, Bonney gibi isimler biraz altta kalabilir. Ama bayağı başa baş dövüş olur bence novaların şansı da var. Yine de Lordlar alır gibi.

İLK VERSİYON (novalar 3 : 4 lordlar)

Luffy vs Mihawk

Zoro & Kid vs Weevil & Jimbei

Drake
& Urouge vs Doflamingo & Crocodile

Killer & Capone Bege vs Boa Hancock

Scratchmen Apoo
vs Bartholomew Kuma

Bonney vs Buggy

İKİNCİ VERSİYON (novalar 3 : 6 lordlar)

Luffy vs Teach

Kid & Law vs Mihawk

Zoro vs Weevil

Killer
vs Doflamingo

X Drake vs Jimbei

Urouge vs Crocodile

Capone Bege vs Boa Hancock

Bonney vs Buggy
E o zaman, İlk versiyonu novalar alıyor kalanları Kid ve Zoro temizler.

@Densetsu no Samurai ilk versiyonda Kid, Zoro farkıyla novalar önde tamamlar gibi.

Savaş Lordları tokatlar, tartışacak pek bir şey yok.
İkinci eşleşmeler çok dengeli olmasa da ilkinin çok yakın olduğunu düşünüyorum.

Savaş Lordları'nı sevmem, ama bu adamlar dünyanın güç dengesi olan üç ayaktan biriydi.
Buna bir itirazım yok zaten. Lordlar (Mihawk hariç) hükümet tarafında komutanları karşılayacak adam eksikliğini kapatıyorlar bana göre.. ama Novaların bir çoğu komutanlarla baş edebilecek seviyelere ulaştı.

Buna bir itirazım yok zaten. Lordlar (Mihawk hariç) hükümet tarafında komutanları karşılayacak adam eksikliğini kapatıyorlar bana göre.. ama Novaların bir çoğu komutanlarla baş edebilecek seviyelere ulaştı.
Süpernova güç listesi yapılsa çoğu kişinin listesinde Law ilk üçte olur, aynı Law en son Doflamingo'nun önünde paspas olmuştu.

Aşağıda yazdığım arkadaş gibi ilerlemişsin sen bence.. Mihawkta, Kiado gibi hayvani bir vücut dayanıklılık olmadığına göre.. Mihawka karşı şansı daha yüksek..

Luffy kaybetse de Kid ve Zoro'nun zaferi Mihawk'ınkinden daha rahat olur bu da diğer dövüşlere etki etmelerini sağlar.

Direkt bu şekilde ilerlemeyein arkadaşlar bir taraf sıfıra inene kadar kafanızda kurgulayın dövüşü..
Luffy vs Mihawk kim kazanırsa kazansın zar zor ayakta durur zaten ama kazanan kişiyi şuan için Mihawk görüyorum. Top tier karakterlerden biri. Kaido>Mihawk olsa da çok yakındır. Oden+ bir karakter bence.
Kid ve Zoro evet fark yaratır gibi duruyor ama kalan vs lerde hiç novalara kazandıramadım ben. Doff ve Croco burada çok etkin rol oynar. Hax güçlerde de lordlar ağır basıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık