Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryuma'nın Seviyesi

Ryuma'nın Gücü?

• Kullanılan toplam oy
    303
Yoo, komedi olsun diye değil. Ne alakası var? Yalanlarını gerçeğe çeviren bir Usopp destanının parçası. Komik olabilir ama komedi olsun diye değil, arada fark var.
Oda'nın karakter dizaynı ve hikayedeki yerlerini belirlemesi belli, gelip de Ryuuma ile Usopp'u aynı gelişime, aynı kefeye koymup da ona göre kategorize etmen saçma.
O zaman dünyayın dünyayın en güçlü adamı öldü, Usopp yaşıyor, güçlü olan hayatta kalır demek ki Usopp daha güçlü demek gibi bir şey.

Oda'nın karakter dizaynı ve hikayedeki yerlerini belirlemesi belli, gelip de Ryuuma ile Usopp'u aynı gelişime, aynı kefeye koymup da ona göre kategorize etmen saçma.
O zaman dünyayın dünyayın en güçlü adamı öldü, Usopp yaşıyor, güçlü olan hayatta kalır demek ki Usopp daha güçlü demek gibi bir şey.
Şunun benim dediğimle ne alakası var bi' açıklar mısın? Gerçekten nasıl bağdaştırdığını anlayamadım.
Kami Enel mesela, direkt adı Tanrı Enel, Usopp'u beğenmedin buyur onu söyleyelim. Komedi mi Tanrı Enel? Hem öyle kılıçlı falan da değil direkt tanrı.
Enel'den sana gelsin:

Şunun benim dediğimle ne alakası var bi' açıklar mısın? Gerçekten nasıl bağdaştırdığını anlayamadım.
Kami Enel mesela, direkt adı Tanrı Enel, Usopp'u beğenmedin buyur onu söyleyelim. Komedi mi Tanrı Enel? Hem öyle kılıçlı falan da değil direkt tanrı.
Enel'den sana gelsin:
Alakası var. Serinin akışına bakmıyorsun ona göre kıyaslama yapıyorsun.
Adam "DÜNYA ÇAPINDA" kendi gücünü kanıtlamış, Kılıç Tanrısı lakabını almış. Kami Enel'i tanıyan yok. Usopp'a god diyen oyuncak olmaktan kurtulanlar, Buggy'e efsane korsan diyenler etrafındaki çöpler. Biraz mantık

Alakası var. Serinin akışına bakmıyorsun ona göre kıyaslama yapıyorsun.
Adam "DÜNYA ÇAPINDA" kendi gücünü kanıtlamış, Kılıç Tanrısı lakabını almış. Kami Enel'i tanıyan yok. Usopp'a god diyen oyuncak olmaktan kurtulanlar, Buggy'e efsane korsan diyenler etrafındaki çöpler. Biraz mantık
Kılıç Tanrısı lakabını Wanolular vermiş yalnız benim anladığım kadarıyla. Ayrıca Usopp'a God diyen sadece oyuncak olmaktan kurtulanlar değil, Dünya Hükümeti de öyle diyor.
Karakterin çapı belliyse ünvanı kimsenin umurunda olmaz @Master of Puppets. Kabaca ünvan+çap=seviye olur. Kimse sadece ünvandan ötürü bu kişi bu seviyede demez. Dese doğru olmaz.
Densetsu ben de Ryuuma'nın çok güçlü olduğunu düşünüyorum, gittiği yol çok yanlış bence. Sadece bir ünvan ortaya bir şeyler katar ama kanıtlamaz.

Kılıç Tanrısı lakabını Wanolular vermiş yalnız benim anladığım kadarıyla. Ayrıca Usopp'a God diyen sadece oyuncak olmaktan kurtulanlar değil, Dünya Hükümeti de öyle diyor.

Densetsu ben de Ryuuma'nın çok güçlü olduğunu düşünüyorum, gittiği yol çok yanlış bence. Sadece bir ünvan ortaya bir şeyler katar ama kanıtlamaz.
Ryuuma lakabını gücü yüzünden almış, Usopp'a oyuncak olmaktan kurtaranlar öyle dediği için almış. Arada fark var.

Sadece ünvandan yola çıkarsak Ryuma'nın gelmiş geçmiş en güçlü kılıç ustası olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü ünvanın boyutu ve derinliği çok farklı. Ama bu seviyeyi direkt olarak belirlemez, doğru. Lakin dolaylı olarak belirleyebilir. Dolaylı dediğim şu an serideki kılıç ustalarının seviyeleri ya da tüm karakterler içinde tanıtılış şekli, seriye ya da bir bölgeye, ülkeye olan etkisinden bahsediyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık