Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryuma'nın Seviyesi

Ryuma'nın Gücü?

• Kullanılan toplam oy
    303
Oda'nın ilk mangalarından birinde yer aldığı için One Piece'e dehil etmek istemiş o kadar fazla kurcalamaya gerek yok ha bana sorarsanız eski zamanın mihawk'u

Üye silindi 1004

Korsanlar Kralı seviyesi. Lakabının bile Kral olması muhtemelen Oda'nın One Piece'i yaratmaya başlandığında kaydettiği bir aşama. KRAL Ryuma.

Kaynak götüm hadisesi mi?
O zaman görürsün kaynağı :rolleyes: Kim mastürbasyon yapıyormuş, kim ateist rolünü oynuyormuş bakıcaz :gamyon:

Denizciler de kilic ustasi olan erler niye guclu degil? Umarim Wano kesmez seni ve bu konudan bizi mahrum etmez.
Denizcilerde amirallerden başka güçlü kim var ki kıçı kırık erlerden güç bekliyorsun ? Koramiraller bile tırt. Kılıç ustalarını denizcilerle sınırlı tutarak kılıç ustalarının güçlü olmadığı izlenimini vermeye çalışıyorsan boş uğraş söyliyim.

Denizcilerde amirallerden başka güçlü kim var ki kıçı kırık erlerden güç bekliyorsun ? Koramiraller bile tırt. Kılıç ustalarını denizcilerle sınırlı tutarak kılıç ustalarının güçlü olmadığı izlenimini vermeye çalışıyorsan boş uğraş söyliyim.
Guclu olmadigi izlenimini vermiyorum ki. Gucludur haklisin o "en" lafi biraz kafami karistirdi. Simdi sende boyle yaparak alani kisitlamis olmuyor musun?

O zaman görürsün kaynağı :rolleyes: Kim mastürbasyon yapıyormuş, kim ateist rolünü oynuyormuş bakıcaz :gamyon:

Ben bu “görürsün” laflarını çok duydum. Ben hala burdayım henüz gelip bişi gösteren çıkmadığı gibi forumda pasif role geçen çok gördük.

Ryuuma'nın zamanında şuanki kadar güçlü insanlar var mıydı bilmiyoruz. O yüzden kim ne derse desin boş. Ama şu bir gerçek ki bu seri samuray serisi değil. Sengoku Akainu Garp Roger Wb Shanks Kaido Linlin Teach Dragon hepsi bu serinin zirve karakterleri. İçlerinden sadece Shanks kılıç ustası gibi gözüküyor diğer hiçbirinde böyle birşey yok. Shanks bile muhtemelen canavar hakisini sopaya bile yansıtsa yonko olurdu kılıç ustalığı yonko yapmadı onu. Böyle bir istatistik varken Ryuumaya yonko ayarı falan demek ilginç. Yonko denen adamlar 1.5 milyarlık adamları tekliyor bir yavaş gelin yav.

Ben bu “görürsün” laflarını çok duydum. Ben hala burdayım henüz gelip bişi gösteren çıkmadığı gibi forumda pasif role geçen çok gördük.
Son 1-2 yılda kılıç ustalarına yapılan hype'ları saymak istemiyorum. Zaten gidişat nasıl, açık bir şekilde belli. Görmeksteyen için her şey ortada. Burdan kılıç sevmeyenler için hayırlı bir sonuç çıkmaz ve çıkmayacak da :)

Guclu olmadigi izlenimini vermiyorum ki. Gucludur haklisin o "en" lafi biraz kafami karistirdi. Simdi sende boyle yaparak alani kisitlamis olmuyor musun?
Serideki kılıç ustalarını kafanda canlandırırsan o karışıklık ortadan kalkar :) En demekle abartı yapmıyorum. Zira kılıç ustaları ortada :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık