Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Ryuma'nın Seviyesi

Ryuma'nın Gücü?

• Kullanılan toplam oy
    303
Bölüm isimlerine çok takılma bu kadar. İşimiz onlara kalsa daha neler çıkar neler. Oden ülkeyi birleştirmiş bir adam. Yaptıkları boş şeyler değil. Gücünü görürüz yakında zaten.

Valla Ryuma hala muamma. Bazı çevirilerin değişme durumu var. Dünya Hükümeti'nin ya da kutsalların işin içinde olmama durumu var. Ama bana göre KK unvanını ve gücünü geçemez.
Çeviri olayını gördüm ama önemli olan o savaşçı ruhu muhabbeti bence :D Zaten olaya girei Oda ileri de daha da netleşecektir.

Çeviri olayını gördüm ama önemli olan o savaşçı ruhu muhabbeti bence :D Zaten olaya girei Oda ileri de daha da netleşecektir.
Karşiim siz o savaşçı ruhundan neden bu kadar etkilendiniz ki... Azıcık Luffy'ye baksanız, seri başından beri daha fazlasını Luffy'de görecektiniz. Biz o yüzden böyle tanıtımlardan çok etkilenmiyoruz. Elimizde daha kalitelisi var çünkü. :D

Karşiim siz o savaşçı ruhundan neden bu kadar etkilendiniz ki... Azıcık Luffy'ye baksanız, seri başından beri daha fazlasını Luffy'de görecektiniz. Biz o yüzden böyle tanıtımlardan çok etkilenmiyoruz. Elimizde daha kalitelisi var çünkü. :D
Hahaha Luffy’nin iradesi Zoroda da var canım :D Luffy’nin olayı herkesi etrafında toplama iyi çocuk. Ryuma başka bir adam yav :D

Hahaha Luffy’nin iradesi Zoroda da var canım :D Luffy’nin olayı herkesi etrafında toplama iyi çocuk. Ryuma başka bir adam yav :D
İrade konusunda Zoro asla bir Luffy etmez. Bizim çocuğun bir diğer adı da Yürüyen İrade'dir. Neyse konuyu dağıtmayalım. Kısaca benim gözümde Ryuma, KK seviyesi ya da onun üstü etmez. Ben amiral demişim, şu anlık fikrimi değiştirmiyorum. Yonko seviyesi de olabiliri gibi ama.

İrade konusunda Zoro asla bir Luffy etmez. Bizim çocuğun bir diğer adı da Yürüyen İrade'dir. Neyse konuyu dağıtmayalım. Kısaca benim gözümde Ryuma, KK seviyesi ya da onun üstü etmez. Ben amiral demişim, şu anlık fikrimi değiştirmiyorum. Yonko seviyesi de olabiliri gibi ama.
Katılmıyorum Zoro her türlü eder :D Neyse dediğin gibi konu dağılmasın.

Amiral altıdır dedim ama son bölümden sonra beklentim yükseldi. Mihawk üstüdür. Amiral seviyesi olabilir. Yonkou seviyesi çıkmasının önü açık ama yaparmı E.Oda bilemem.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık