Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 191 40.1%
  • Katakuri

Kullanılan: 298 62.6%

• Kullanılan toplam oy
    476
Bir slash atsa tek yer diyorsun. Ayrıca Queen bile Big Mom'ın kral hakili saldırısından iki yedi. Kata ashura yese tek yemez.
Queen iki yedi diyorsunda, adam kalkıp BM'ye uçan kafa atıyor sonrasında bu ne yaman çelişkidir ?

Zorocular bu Luffy'cilerin yanında masum kalıyormuş bunu farkettim artık. Siz harbiden rüyanızda falan Kata vs Luffy çizip yorum yapıyorsunuz heralde. Katakuriye zirve muamelesi çekenler Amiralleri gördüğününde ne diyecek merak ediyorum gerçekten.

Queen iki yedi diyorsunda, adam kalkıp BM'ye uçan kafa atıyor sonrasında bu ne yaman çelişkidir ?

Zorocular bu Luffy'cilerin yanında masum kalıyormuş bunu farkettim artık. Siz harbiden rüyanızda falan Kata vs Luffy çizip yorum yapıyorsunuz heralde. Katakuriye zirve muamelesi çekenler Amiralleri gördüğününde ne diyecek merak ediyorum gerçekten.
Ne çelişkisi? A0 türkçen sayesinde nede çeliştiğimi anlamadım.

Bu taktikle kılıçları alınca da ucuz numaraları bırak der herhalde.
King ben kılıç ustasıyım falan demedi. Hatta Zoro'da King'in kılıçsız saldırı yaptığını görünce nede olsa kılıç ustası olduğunu söylememişdin diyor. Şimdi de beni kılıçla öldür, yoksa seni affetmem falan diyor :Ç Bas baya ağlıyor.
Orada dövüş tarzından çok, denize atmaya çalışmasına kızdı bence. Burada bir sıkıntı yok da Big Mom'u denize atmaya çalıştıkları grupta o da vardı, orada bir çelişki var.

Orada dövüş tarzından çok, denize atmaya çalışmasına kızdı bence.
O zaman beni denize atma derdi olur biter. Kılıç ustası olmayan birine beni bari kılıçla öldür demesi ironik. Hemde King'in nasıl biri olduğunu da biliyor. Öyle birinden kılıç ustası onuruna zarar vermemesini istemek nedir ya?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık