Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 192 40.3%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.4%

• Kullanılan toplam oy
    476
Bence de saçma tavrı, sonuçta Big Mom'u denize atanlar da kendileriydi. Ama bence direkt olarak bir yalvarma yoktu.
Yav hiç utanmıyomu gidiyor rakibine şöyle yap böyle yap diyor, hiç Sanji gitti dedimi Bonclaye Namiye dönüşme diye adam onun zayıf noktasını buldu ve onu adam gibi dövüşmeye zorladı. Zoroda gücü ve aklı yetiyorsa Kinge kılıcını kullandırsın, adam işi gücü yalvarmak paso yalvarıyo. Kumaya yalvar Mihawka yalvar vs...... Bişeyide birinin yardımı olmadan yap uleyyynnnn!!!!:of:

Queen'in dayanıklılığı Kata'yı beşe katlar zaten en baştan beri bunu söylüyorum.Seninki yersiz bir örnek oldu yine.Birde lehime diyeceğine aleyhime diyorsun ikidir. Senin türkçede sıkıntı var Raum.
Aleyhime? Yc2 olan Queen'in 2 tane kral hakili saldırısından sonra ayağa kalkması, yc1 Kata'nın kral hakili saldırıdan tek yemeyeceğini gösterir.

King bloklamıyor. Önce saldırıya başlayan taraf o. “İmperial” diye isim söylemeye bile önce başlıyor farkındaysan.

Zoro kaçamayacağını anlayınca saldırı çarpıştırarak hasar azaltmış. King’in biraz maskesi gitmiş zoro ise uçmuş.

edit: tekrar yazmaya üşendim öncekinin editine de baksan sevinirim.
Tamam işte king saldırırken zoro da saldırmaya başlayınca kendi saldırısı ile blokluyor. İlk saldıran o diye bloklamayacak mı? Bloklamadan kastım o işte.

Zoro şuan ki seviyesiyle Katakuriyi yenemez. King'i yenerse doğal olarak o seviyeye gelecek ve yenme olasılığı artacaktır. Mantıklı düşünürsek Zoro, Luffy'nin yapmış olduğu Doflamingo, Cracker ve Katakuri dövüşlerinde kendisini geliştirecek ve üst seviyeye çıkaracak hiç bir rakiple karşılaşmadı. Şuan Zoro Katakuriyi alır demek 2yıl sonrası Zoro'nun Luffy'den güçlü olduğunu söylemekle aynı şey. O da imkansız, serinin mantığına ters.
Zoro neredeyse Kaido'yu ikiye bölecekti sen daha King'tesin Katakuri'desin Taha!!! :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık