Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Roronoa Zoro vs. Charlotte Katakuri

Sizce hangi taraf kazanır ?

• Zoro

Kullanılan: 191 40.2%
  • Katakuri

Kullanılan: 297 62.5%

• Kullanılan toplam oy
    475
Yav King iki vurdu adam "Lütfen bari kılıçlarımla öleyim diye yalvarmaya başladı?" siz açmışınız Katakuriyi dövermi diye. Ne diyeyim bilemiyorum. :bilmem:

Kata’ya çözüm bulup vurur dediğin zoro önce bi king’e vurmayı başarsın. Dayak yiyerek dövüş kazanan adama dokunamadı hala.
Nasıl dokunamadı? İlk önce göğsünden kesti. Sonra maskesini kesti. Sonra da tora gari ile vurdu. Nerede vuramamış? Ayrıca luffyden daha kolay bir şekilde katakuriyi yener. Çünkü luffynin alan vuruşu yok. Nokta atışı vuruyor. Zoro ise devasa alan saldırıları yapıyor. Mesela katakuri tatsumakiden kaçmak zorunda. Diğer birçok saldırısı da alan kesiyor.

Vurmayı başardı, etki etmiyor şu an. Yanlış bilgi vermeyelim.
Çarpışma etkisiyle burda maske daha da açılmıyor mu? Maskeye verdiği ilk hasar da çok az. Ben aynı şekilde hasar vermiştir diye düşündüm.
zoro vursa zaten maskeyi aşar ondan sonra king hasar alır veya almaz. Deriye ulaşamamak nedir?
Nasıl dokunamadı? İlk önce göğsünden kesti. Sonra maskesini kesti. Sonra da tora gari ile vurdu. Nerede vuramamış? Ayrıca luffyden daha kolay bir şekilde katakuriyi yener. Çünkü luffynin alan vuruşu yok. Nokta atışı vuruyor. Zoro ise devasa alan saldırıları yapıyor. Mesela katakuri tatsumakiden kaçmak zorunda. Diğer birçok saldırısı da alan kesiyor.
Zoro doğrudan vurmuştur ama gücü maskeyi aşmaya yetmemiştir diyorsanız siz bilirsiniz. Hasarının bu kadar az olduğunu bilmiyordum aydınlattığınız için teşekkürler.

Başlangıçta sürpriz atakla giriş yapıp dövüş başlatmayı niye saydın bilemedim. Saldırı çarpıştırması da aynı şekilde. Kaplan vuruşunda yaptığı şeyi luffy 10 saat boyunca yaptı zaten. Mesele doğrudan rakibe vurabilmek. Dövüşürken vurmamış hiç.

vuramaz da demiyorum illa ki vuracak. Ama king’le bu kadar uğraştıysa kataya dokunması imkansızdı

:Ç???? Ne diyorsun birader ya? Tek bir slash ile Kata'yı alıcakmış :hhh:
Luffy'nin g4'ü, Katakuri kadar güçlü olsa tek atacaktı neredeyse. Zoro'nun Kaido'ya attığı kesiği bir yesin bakalım Monet gibi nasıl yarılıyor ortadan ikiye.

Tanıştırıyım; Roronoa Zoro, Vinsmoke Sanji'yi geçecek adam olur kendisi.

Çarpışma etkisiyle burda maske daha da açılmıyor mu? Maskeye verdiği ilk hasar da çok az. Ben aynı şekilde hasar vermiştir diye düşündüm.
zoro vursa zaten maskeyi aşar ondan sonra king hasar alır veya almaz. Deriye ulaşamamak nedir?
Zoro orada saldırı yapıyor. King saldırıyı kanadı ile blokluyor. Saldırının gene de ufak bir kısmı maskeye çarpıyor ve maske kırılıyor. Daha sonra kanadını ittirip zoroyu geri püskürtüyor. Belli ki kingin üst seviye bir koka becerisi var. Herif siyah giyiniyor diye belli olmuyor. Çünkü zoro tatsumaki ile bile kaidoyu kesebildi. Gerçi ejderha formuna koka eklemediği için belki kesmiştir.

Zoro şu an bir sağ kol olmak için yeterli kalibrede değil. Ne zaman hızı King'in hızına yetişirse o zaman sağ kol olur.

Luffy'nin g4'ü, Katakuri kadar güçlü olsa tek atacaktı neredeyse. Zoro'nun Kaido'ya attığı kesiği bir yesin bakalım Monet gibi nasıl yarılıyor ortadan ikiye.

Tanıştırıyım; Roronoa Zoro, Vinsmoke Sanji'yi geçecek adam olur kendisi.
Bir slash atsa tek yer diyorsun. Ayrıca Queen bile Big Mom'ın kral hakili saldırısından iki yedi. Kata ashura yese tek yemez.

Gören diyecek ki Kata King'den herhalde bi' 10 kat falan hızlı. Marco'nun uçma yeteneği olarak King'den hiçbir farkı yok bu adam Kizaru'yla dövüşüyordu beyler. Boşuna hız muhabbeti yapmayın. Hadi yallah!

Zoro orada saldırı yapıyor. King saldırıyı kanadı ile blokluyor. Saldırının gene de ufak bir kısmı maskeye çarpıyor ve maske kırılıyor. Daha sonra kanadını ittirip zoroyu geri püskürtüyor.
King bloklamıyor. Önce saldırıya başlayan taraf o. “İmperial” diye isim söylemeye bile önce başlıyor farkındaysan.

Zoro kaçamayacağını anlayınca saldırı çarpıştırarak hasar azaltmış. King’in biraz maskesi gitmiş zoro ise uçmuş.

edit: tekrar yazmaya üşendim öncekinin editine de baksan sevinirim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık