Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Rocks D. Xebec

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Etkilendim.

Kullanılan: 186 83.8%
  • Umurumda olmadı.

Kullanılan: 36 16.2%

• Kullanılan toplam oy
    222
Roger'in bile flashbackleri adam akıllı Wano arcında görmeye başladık. Xebec'e dair flashbackler görmeye başlarsak ya da daha fazla yer ayırılırsa ilgimi çekecek ama şu an pek umrumda değil. Umarım Oda kafasını Luffy'den kaldırıp şu adama ve tayfasına flashbacklerle biraz daha yer verir ve bizde coşarız.

Kutsal sümüklü kabilesini Hedef alarak bu camiada yapılacak en baba hareketi yapmış ancak çapsız Roger ve Garp - kun tarafından önlenmiş. Adamı salmamışlar ki kökünü kazısın bunların...
Belki kutsalların yerine kendi geçecekti.Henüz işlenmemiş adamları erkenden kahraman ilan etmeye bayılıyorsunuz.

Belki kutsalların yerine kendi geçecekti.Henüz işlenmemiş adamları erkenden kahraman ilan etmeye bayılıyorsunuz.
Kutsalların pislik olduğunu biliyor muyuz, biliyoruz.

Bu karakterin bize verilen bilgi doğrultusunda kutsalları Hedef aldığını biliyor muyuz, biliyoruz. Kaldı ki buna cesaret eden karakter sayısı bir elin parmağını geçmemiş.

Yerine kendi mi geçer, kendisi daha mı pislik orasını bilmem.

Ben olanı yorumladım, kahraman da ilan etmedim . İsteyen 5 yıl bekler işlenince yorumlar karakteri orası da beni ilgilendirmez.

Xebec, Roger, Joyboy, Dragon, Ryuuma, Mihawk, Şanks, Garp, Gorosei ve Im gibi pek çok sağlam karakterin güçlerini hala daha göremedik. Seri sonuna kadar gösterilse, çok hoş olur. Şöyle bir baktığımızda, saydığım karakterler BM ve Kaido'dan daha fazla derinlik sahibi olacak. Asıl elemanların hala gösterilmemiş olması, ileride okuyacağımız bölümlerin daha güzel olabileceği manasına geliyor. Özellikle ölmüş, gitmiş karakterler gösterilir mi(flashback'ta falan), onu merak ediyorum. Hadi hayırlısı...

Yami yami dışında bir meyvesi olursa memnun oluruz ama bu kadar tekrara düşen Naruto olma yolunda hızla ilerleyen bir seriden çok da bir şey beklememek lazım. Yami yami'nin eski kullanıcısı olarak bekleyelim.
Sürpriz çıkarsa ne ala çıkmazsa da Muallaaaaa.
Eyy gidi sümsük Oda!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık