Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Charlotte Katakuri

Geleceğe Kim Karar Verecek?

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Luffy, Kaido'nun sağ kolunu alacak diye düşünüyordum birdenbire böyle bir şeyin olması acayip ilginç oldu yahu. Hiçbir fikrim yok Oda'nın ne düşündüğüne dair.

@amaneden dövüşü çizmeyecek, çizse 5 chapter falan lazım bunun için. Ya Luffy bir tane vurup gücü bitmeye yakın aynanın birinden kaçacak, ya da hiçbir şey göstermeyecek direk yakalanmış olarak göreceğiz.
Bizimkiler Zou'ya gitseler Luffy ve Sanji'den ses çıkmasa, Kata ile dövüşüp en sonunda yenseler hâlleri kalmasa ve Reiju bunları alıp Reverie'ye götürse nasıl olur?

@amaneden dövüşü çizmeyecek, çizse 5 chapter falan lazım bunun için. Ya Luffy bir tane vurup gücü bitmeye yakın aynanın birinden kaçacak, ya da hiçbir şey göstermeyecek direk yakalanmış olarak göreceğiz.
Bizimkiler Zou'ya gitseler Luffy ve Sanji'den ses çıkmasa, Kata ile dövüşüp en sonunda yenseler hâlleri kalmasa ve Reiju bunları alıp Reverie'ye götürse nasıl olur?
Bizimkiler sadece bir kilometre öteye gittiler Coup de Burst ile ve Sanji ile Luffy'i bırakmamaları gerekir zaten. Diğer yandan Luffy'nin bir planı olsa gerek, yenmesine gerek yok oyalasa yeter ama şu an ezildiğini görmemeliyiz. Acayip kararlı çizdi Oda bey. Ezmemesi de gerekir ama bir püf noktası var gibi. Benim aklıma dar bir alan olduğu için sürekli seken bir Luffy geliyor ama bakalım, ne olur ne olmaz.

Burada kilit nokta pastanın yapılmasının ne kadar süreceği.

Kırakeri tek başına dövemeyen Luffy bakalım Katakuri beyi nasıl dövecek :/ Umarım sıvamaz Oda bey.

Gerçek bir luffy vs si görmeyeli 100 sayı oluyor. Bence şimdi efsane bir vs nin tam sırası. Ayrıca big mom o kadar atar gider yaptı en azından sağ kolunu indirmesi lazım bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık