Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Charlotte Katakuri

Geleceğe Kim Karar Verecek?

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dövüşte Katakuri galip gelir Luffy de sürpriz bir form yoksa ama anket "Geleceğe Kim Karar Verecek?" dediğinden Luffy dedim.

Katakuri'licikle alakalı değil.Kata'nın daha güçlü olduğunu düşünüyorum ben sadece :)
Ben de o niyetle yazmıştım zaten :)

Ülen Allahın işine bak. Tüm arc kaptan olduğunu unutan adam ben kaptanım deyip bir bakış atınca forumdaki baaaaazı vatandaşların gözünde Luffy p-up alıyor herhalde :fool:Şu vs. 3 gün önce açılsa anket tam tersi olurdu bee. 180 derecenin böylesi! Hahayt :alkis:

Brulee yanlarında baygın yatıyor. Hiçbir yerden yardım gelemez. Luffy'nin kazanmaktan başka bir şansı yok. Nasıl kazanacak bilmiyorum ama bu dövüşün galibi Luffy olacaktır.

Şimdiye kadar gördüğümüz Luffy Dof'u Law ile yendi. Biraz güçlendi. Cracker'i Nami ve Homieslerin yardımıyla yendi yine biraz güçlendi. Ama Cracker'den Kata'ya giden yolda biraz güçlenmek yetmez. Karşısında KH üstadı ve Logia savunması yapabilen bir rakip var. Koka ile Logia savunması yapsa bile vurulabilir diye düşünüyorum. G4'te Kata'ya vurur. O hâldeki Dof'u yıkmaya yetmeyen G4 hamleleri -en sonuncu hariç- Kata'ya yeter mi? Elbette hayır. Ayrıca şu an Luffy'nin hâli ortada. Anladığım kadarıyla vs. mevcut durumları göz önünde bulundurularak değerlendirilecek. Yüzde 1 şans veriyorum Luffy'e o da göstermediği bir hareketi vardır diye. G5 falan açarsa geri zekâlı olmanın ötesine geçer. Cracker'e karşı kullanmadığı için.

Şimdiye kadar gördüğümüz Luffy Dof'u Law ile yendi. Biraz güçlendi. Cracker'i Nami ve Homieslerin yardımıyla yendi yine biraz güçlendi. Ama Cracker'den Kata'ya giden yolda biraz güçlenmek yetmez. Karşısında KH üstadı ve Logia savunması yapabilen bir rakip var. Koka ile Logia savunması yapsa bile vurulabilir diye düşünüyorum. G4'te Kata'ya vurur. O hâldeki Dof'u yıkmaya yetmeyen G4 hamleleri -en sonuncu hariç- Kata'ya yeter mi? Elbette hayır. Ayrıca şu an Luffy'nin hâli ortada. Anladığım kadarıyla vs. mevcut durumları göz önünde bulundurularak değerlendirilecek. Yüzde 1 şans veriyorum Luffy'e o da göstermediği bir hareketi vardır diye. G5 falan açarsa geri zekâlı olmanın ötesine geçer. Cracker'e karşı kullanmadığı için.
G5 etrafta hiçbir sivil ve nakama olmadığında rahatça kullanabildiği bir teknik çıkarsa bir nebze kurtarır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık