Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Charlotte Katakuri

Geleceğe Kim Karar Verecek?

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni teknik olsun olmasın her türlü şartta kata önde.Haki,tecrübe,dayanıklılık,meyve.Soruyoruz luffy vs marco millet oo marco reyiz şöyle önde böyle önde.Ama mevzu oldu mu onun karşısına kata çıkıyordu.Bir de buradan bakın olaya.Tamam luffy baya güçlendi ama 10 dakika içinde alamadı dofu krakeri.Bu adamı da alamaz.Luffy gibi çok kişi ile mücadele etmiş karakter bunlar.Luffy yi taşıyacak adam da yok orada.Ciddi inanıyorsanız 10 dakikada kata nın ineceğine konuya gerek yok.

Yeni bölümü şimdi okuma fırsatım oldu acayip heyecanlıyım şuan :D Şaka maka bu aralar bahsedilen p.up teorisi tutacak gibi görünüyor. Luffy şuanki haliyle katakulliye gelebilir diye düşünüyorum. Gerçi adama haki ile bile vuramıyrken nasıl alacak bilmiyorum. İnşallah saçma bir vs olmaz. Aylardır kaçıyor adamlar bir vs görelim artık

Luffy bu dövüşten sonra bir şeyler kapıp MF'de potansiyelini gördüğümüz KH'sını geliştirebilir belki.

Yeni bölümü şimdi okuma fırsatım oldu acayip heyecanlıyım şuan :D Şaka maka bu aralar bahsedilen p.up teorisi tutacak gibi görünüyor. Luffy şuanki haliyle katakulliye gelebilir diye düşünüyorum. Gerçi adama haki ile bile vuramıyrken nasıl alacak bilmiyorum. İnşallah saçma bir vs olmaz. Aylardır kaçıyor adamlar bir vs görelim artık
Bence Luffy vurabiliyor sadece Kata kendisine vurulacağı zaman vücudunu dağıtıp tekrar topluyor ama sonuçta yine kendi vücudu. Bunun için Luffy dağılmasını engelleyerek yakaladı diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık