Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senin de dediğin gibi kaku yenseydi kılıç ustalığı yeteneği ile yenmeyecekti elbette. Ama zoro yendiği için Zoronun kılıç ustalığı seviyesi Kakunun tüm gücünden fazla. Bu sebeple yendi. Ayrıca kaku kendisine kılıç ustası diyor. Senin fikrinin bir önemi yok burada. Adam kendisi için 4 kılıç ustasıyım diyor.

Mihawk da kılıç ustası olduğu için kendi kılıç ustasıyım diyen meyve kullanıcıları dahil herkesten güçlüdür. Neyini anlamadığını anlamadım valla. Son derece basit bir mantık. Fujitora Mihawk kadar güçlü değil. Çünkü kendisi bir kılıç ustası meyve gücü ile de gidip saldırsa Mihawkı indiremez bu kadar basit. Yani Mihawkın kılıç ustalığı Fujitorayı meyve gücüne rağmen yenecek seviyede. Fujitora yenerse en güçlü kılıç ustası olur. En güçlü kılıç ustası olmak için illa saf kılıç tekniklerini kullanacak diye bir şey yok bu seride. Adamın gücü o. O gücü ile beraber kılıç yeteneklerini kullanıyor. Yer çekimi ile saldırın bir kılıç ustası adam.

Özet:

Fujitora Mihawkı meyve gücü kullanmadan yenerse en iyi ve en güçlü kılıç ustası olur.

Fujitora Mihawkı meyve gücü kullanmadan yenemiyor ve ancak meyve gücü ile yeniyorsa en iyi kılıç ustası olmaz ama en güçlü kılıç ustası olur.

Aradaki farkı ayırt edelim.
Senin anlayamadığın şey kılıçustalığı bir ırk, bir canlı türü değil.

Sanki ünvan dünyanın en güçlü adamı veya canlısıymış gibi, kılıç kullanan kişileri tek bir grup içerisine sokup oradan kılıçustası ünvanına pay çıkarmayı amaçlıyorsun, bu da dediğim sebepten ötürü aşırı saçma.

Ya insansındır, ya hayvan, bunu değiştirebilir misin? Değiştiremezsin. Ama bir insan hem kılıçustası hem şeytan meyvesi hem keskin nişancı hem rokushiki kullanamaz mı? Sanji kılıç kullandı diyelim, kalkıp arada diable jambe ile tekmeler de atıyor şimdi bu adam sadece kılıçustası mı oldu yoksa başka bir dövüş sanatı kullandığından aynı zamanda dövüş sanatı ustası da mı oldu? Diğer kullandıkları tamamen önemsiz en önemli işlevi kılıçustalığı olmak zorunda mı?

Kılıçustalığı sadece bir silahtır. Bir insan kılıçustalığıda kullanır, keskin nişancılıkta kullanır, rokushiki'de kullanır, şeytan meyveside kullanır. Bu onu komple bir savaşçı yapar bir insan olarak. Ben dünyanın en iyi, en güçlü keskin nişancısı olunca herhalde elinde silah olan herkesten otomatikman daha güçlü olmuyorum, Karasakal'ın bile belinde tabanca var sonuçta.

Kaku 4 kılıç ustasıyım demedi mi dedim ben? Adamın ana silahı şeytan meyvesi ve rokushiki dedim, sen benim yazdıklarımı okumamışsın. Şeytan meyvesi > rokushiki > kılıçustalığı geliyor bu adam için. Sen diyorsun ki Kaku kendine kılıçustası diyor, kimse inkar etmiyor. Kaku aynı zamanda rokushiki ustasıyım diyor. Bu adam aynı zamanda şeytan meyvesi kullanıyor ve rokushiki kullancısı, kılıçustalığından daha çok onları kullanmış Zoro'ya karşı dövüşünde, manga sayfalarını koydum anla diye.

Mihawk nasıl aynı zamanda yerçekimi meyve gücü kullanan birisinden sırf elinde kılıç tutuyor diye güçlü oluyor yahu? Bu söylediğim gücün kılıçustalığı ile ne alakası var?

Sen kılıçustalığını dediğim gibi ayrı bir canlı türü gibi bir şey zannediyorsun, bir insan sadece kılıçustası olabilir ve başka bir şey olamaz diyorsun bu yaptığın saçma denklem ile.

Kaku : Ben 4 kılıç stili kılıç ustasıyım.
Zoro :Benim hedefim en güçlü kılıç ustası olmak. Kendine kılıç ustası diye çağıran hiç kimseye yenilmeyeceğim.

http://www.turkcraft.com/One_Piece/17/2

Sizin kılıçustası, en güçlü saldırısını elinde kılıç olmadan yapıyor.

O kadar aşmış bir kılıçustası ki demek ki adamın kılıca bile ihtiyacı yok.

Bu adamın kılıçustalığından önce Rokushiki kullandığını anlamamak çok enteresan doğrusu.

Algı yaratma konusunda sınırları zorluyorsunuz. Kaku aynı zamanda Rokushiki ustasıyım diyor, onu ne yapacağız?

Sizin kılıçustası, en güçlü saldırısını elinde kılıç olmadan yapıyor.

O kadar aşmış bir kılıçustası ki demek ki adamın kılıca bile ihtiyacı yok.

Bir kılıç ustası illa ki elinde kılıçla teknik sergilemek zorunda değil.Zoro'nun kılıç kullanmadan yaptığı kılıç tekniği vardı fanart yapmışlardı hatta.Kaku da bu saldırıda bir nevi slash atıyor zaten kule kesiyor.Bu da kılıç tekniği bir bakıma.

Onun dışında adam kullanıyor işte daha ne.

Kılıç kullanmadan da kılıç ustası teknikleri kullanabilir.Zoro'nun vardı bulayım atacağım.

Kaku bacaklarını da kılıç olarak kabul ediyor. Kendini kılıç ustası olarak gören herkes kılıç ustasıdır ve Zoro'nun hedefidir.

Bir kılıç ustası illa ki elinde kılıçla teknik sergilemek zorunda değil.Zoro'nun kılıç kullanmadan yaptığı kılıç tekniği vardı fanart yapmışlardı hatta.Kaku da bu saldırıda bir nevi slash atıyor zaten kule kesiyor.Bu da kılıç tekniği bir bakıma.
Kılıç olmadan kılıç tekniği?

Çok enteresan.

Sırada şeytan meyvesi olmadan şeytan meyvesi tekniği var galiba, ayak olmadan tekme atma sanatı.

Onun dışında adam kullanıyor işte daha ne.

Kılıç kullanmadan da kılıç ustası teknikleri kullanabilir.Zoro'nun vardı bulayım atacağım.
Ben kılıç kullanmıyor mu dedim? Adam dövüş esnasında kılıçları bırakıp Zoro ile dövüşüyor, böyle kılıçustası mı olur? Ona bakarsan Pica'da kılıçustası sayılır, ne de olsa bir defa eline kılıç alıp dövüşmüşlüğü var.

Konuya gelirsek
Mihawk en kötü Marco-Ishoo seviyesindedir diye tahmin ediyorum.

Hakuba tarzı 2.bir formu var diye düşünüyorum. Normal hali Vista-Jack ayarıdır.

Kılıç olmadan kılıç tekniği?

Çok enteresan.

Sırada şeytan meyvesi olmadan şeytan meyvesi tekniği var galiba, ayak olmadan tekme atma sanatı.

Ben kılıç kullanmıyor mu dedim? Adam dövüş esnasında kılıçları bırakıp Zoro ile dövüşüyor, böyle kılıçustası mı olur? Ona bakarsan Pica'da kılıçustası sayılır, ne de olsa bir defa eline kılıç alıp dövüşmüşlüğü var.
http://onepiece.wikia.com/wiki/Santoryu/Mutoryu Al işte sana burada var. :)

Kılıçlarını bıraktıktan sonra da kılıç teknikleri kullanabilir.O da farketmez zaten isterse kullanmasın.Zoro kendine kılıç ustası diyen birine kılıç düellosunda yenilmeyeceğim demiyor.Her halükarda yenilmeyeceğim diyor Kaku ışın atsa da yenilmem diye söz veriyor yani kendisine.;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık