Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Mihawk İddiaları

Mihawk, Wano'ya Gitti mı?

• Kullanılan toplam oy
    353
Hem wb ile hem Roger ile seyahat etmiş ama bilinmiyor? Maşallah.
Son zamanlarda katilmis diyorum. Ilk basta katilsa bilinse tamam haklisin diyecegim. Ilk katilan Rayleigh kadar cok bilinmiyor onu demek istiyorum sana. Dunyanin En Iyi Kilic unvani herkes tarafindan bilinen bir unvan. Bu da demek oluyor ki bu unvani elde etmek icin yaptiklarinin hepsi herkes tarafindan bilinmesi gerekiyor. Ama bu unvanda gozu olmayan adam ondan guclu ise yine de en guclu unvana sahip olani baz alip yorumlayacaksan kendi bilebilecegin bir is.

Son düzenleme:
Mihawk çok canlar yakacak, öğrencisi bile tek kılıç eksik dolanıyor Wano'da, çaldırmış, nasıl çaldırdığını görmedik herhalde pek önemli bir sahne değildi ama nasıl geri almaya çalıştığını bölümlerdir seyrediyoruz :oleyo2:

Elindeki kılıcı karartan adama ettiğiniz lafları bir köşeye yazıyoruz haberiniz olsun ;)

Bilinmediğine delilin nedir. Böyle bir iddian varsa delilin nedir?
Cevap vermek yerine saptiriyorsun konuyu Mihawk'i anlamamasi teklif dahi edilemeyen kisi. Karsi argumanin varsa sun yoksa da kendini kucuk dusurme.Son zamanlarda katilan kisi ilk katilan kisilere oranla daha az bilinme ozelligine sahiptir. Bu adam One Piece ulastigi zaman da tayfayi dagitiyor. Aradaki zaman dilimi pek fazla degil Wano ile adaya ulasmasi. Bu zamanlik dilimde ne bekliyorsun? Yani Roger'dan daha fazla bilinmesi beklentisi icindeysen bir sey diyemem.

Birde adam Grand Line'da bile bilinmiyor. Mihawk her 2 tarafta da biliniyor. Bilinmeyen adam hali hazirda herkes tarafindan bilinen adama gore geri planda kalacak.

Cevap vermek yerine saptiriyorsun konuyu Mihawk'i anlamamasi teklif dahi edilemeyen kisi. Karsi argumanin varsa sun yoksa da kendini kucuk dusurme.Son zamanlarda katilan kisi ilk katilan kisilere oranla daha az bilinme ozelligine sahiptir. Bu adam One Piece ulastigi zaman da tayfayi dagitiyor. Aradaki zaman dilimi pek fazla degil Wano ile adaya ulasmasi. Bu zamanlik dilimde ne bekliyorsun? Yani Roger'dan daha fazla bilinmesi beklentisi icindeysen bir sey diyemem.
Yahu bilinmiyor tanınmıyor diyorsun. Elinde delil yok. Gelmişsin karşı argüman bekliyorsun. İddia sahibi delil sunmalıdır. Desen ki bilinmiyor olabilir, eyvallah derim. Ama sen bilinmiyor diyorsun. İhtimalden değil, kesinlikten bahsediyorsan delil sunacaksın. Cevap veremeyince de lafı bize çakmak da ayrı bir şey :)

Yahu bilinmiyor tanınmıyor diyorsun. Elinde delil yok. Gelmişsin karşı argüman bekliyorsun. İddia sahibi delil sunmalıdır. Desen ki bilinmiyor olabilir, eyvallah derim. Ama sen bilinmiyor diyorsun. İhtimalden değil, kesinlikten bahsediyorsan delil sunacaksın. Cevap veremeyince de lafı bize çakmak da ayrı bir şey :)
Peki biliniyormus kanit sunmani bekliyorum? Sonuna :) bu isareti koyarak bir sey olunmuyor onuda belirteyim. Delilini bekliyorum? Hadi Oden cok biliniyor ya bekliyorum kimler konusmus Oden hakkinda. Hadi Kaido'ya zarar veren adami konusanlarin listesini de merak ediyorum? Wano disi olsun lutfen.

Peki biliniyormus kanit sunmani bekliyorum? Sonuna :) bu isareti koyarak bir sey olunmuyor onuda belirteyim.
Ben biliniyor diye iddiada bulunmadım ki, biliniyor olabilir dedim. İhtimale delil sunulamaz. Bu kadar basit. Neden dedim? Hem wb ile yola çıkıyor. Ne kadar onla gezdiği belli değil. Sonra geri geliyor. Bu sefer Roger götürüyor. Rogerla raftele kadar gitmiş sanırım. Sonra geri geliyor. Kk tayfasında yer almış bir adam. Ve tanınmama ihtimali çok düşük. Bir ihtimal kafasında ödül bile olabilir. Veya vivi gibi takılmış olabilir. Ödülü yoktur. Ama bu seviyedeki bir adamın tanınmama ihtimaşi düşüktür.

Roger biliyor wb biliyor. En büyük iki korsan grubu bir zahmet en güçlü kılıç ustası kimdir bilsin dimi?

Reyiz dediğin gibi Shanks'tan güçlü bir kılıç ustası bekliyor, Shanks'tan güçlü birini beklemiyor.
:hoo:
Yav kılıç üzerine vs atıyorlar ve kazanan olmuyor. Daha sonra ne hikmetse ünvan Mihawk da ama kazanan yok. Sonra Shanks İmparator oluyor ama Mihawk gidip GL'den 4 denize çöp bir adamı kovalayıp güç gösterisi yapıyor. Sebebi? Uykusundan uyanmış :S

Daha sonra Mihawk En iyilerin savaşına geliyor ve Vista tarafından durduruluyor. Daha sonra Shanks geliyor ve Mihawk ne hikmetse o gelince oradan uzaklaşıp gidiyor. Mihawk Vista tarafından durduruluyorken Shanks'dan daha güçlü. Yersen :D

Buna sen inanıyorsan daha bir şey tartışmanın manası yok.
Mihawk'ın bahsettiğin güç gösterisini yaptığı dönemde Shanks balığa kol kaptırıyordu.

Diğer taraftan, Vista tarafından durduruluması konusunda haklısınız, bu olay Mihawk'ı bahsettiğimiz klasmanın altına çekiyor ama nasıl ki balığa kol veren Shanks imparator olarak karşımıza çıkıp, Wb ile kılıç tokuşturduktan sonra en büyüklerin savaşını durdurabiliyorsa benzer bir durum Mf'de Vista tarafından durdurulan Mihawk için neden olmasın?

Bu arada, Shanks balığa kol verdiğinde imparator muydu?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık