Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Mihawk İddiaları

Mihawk, Wano'ya Gitti mı?

• Kullanılan toplam oy
    353
Mihawkın wanoya gitmediğine dair bir ibare yok. Gitmediyse ve oden en güçlü wanolu ise onu dışarda yenmiş olabilir diyoruz. Bu kadar basit. Adamın savunduğu şeyi forumda ilk dile getiren benim. Mihawkla ilgili anlamadığım bir şey olamaz.

2
2 tane olabilir çarpımından argüman üretiyorsun yani.

Bu arada savunduğunuz şey şuna benziyor. Ben daha new worlde hiç uğramadım ama en güçlü korsan benim. Nasıl ama?

2 tane olabilir çarpımından argüman üretiyorsun yani.

Bu arada savunduğunuz şey şuna benziyor. Ben daha new worlde hiç uğramadım ama en güçlü korsan benim. Nasıl ama?
Uğramasına gerek yok. New worlddeki en güçlü korsan grandline gelir. Yenilir. Grandlinedaki adam da en güçlü olarak anılır. Son derece basit bir mantık.

Oden hem wb hem Roger ile gezmiş. Mihawk shanks ile sürekli düello yapıyor hemen hemen aynı zaman diliminde. Shanks mihawka odenden bahsetmeyecek öyle mi? Bu mu daha mantıklı olan?

Oden < Mihawk arguman nedir? Unvansa hic girismeyelim yorumlamaya. Unvan der gecer gideriz kim bilecek. Dunyanin En Kilic ustasi unvani sadece bilinen bir sey bilinmeyen adamin ondan daha guclu olmadigi ne malum? Bilinmeyen ile bilineni ayirt edemeyip tek yerde yorumlamak akil alacak degil.

Oden Shanks ve Mihawk'a abilik yapmıştır zamanında.
Yoksa 20 yaşlarında zirve olmak ana karekter harici imkansız.
Oden güçlü olsada ünvan Rayleig'tedir Kara Kral sonuç ta adam.

Uğramasına gerek yok. New worlddeki en güçlü korsan grandline gelir. Yenilir. Grandlinedaki adam da en güçlü olarak anılır. Son derece basit bir mantık.

Oden hem wb hem Roger ile gezmiş. Mihawk shanks ile sürekli düello yapıyor hemen hemen aynı zaman diliminde. Shanks mihawka odenden bahsetmeyecek öyle mi? Bu mu daha mantıklı olan?
E bahsetsin. O sıra shanks miço olur yani max kaç yaşında? Mihawk kaç yaşında? 13-15 yaşında nw de odeni mi bulmuş Mihawk?

Roger öldüğünde shanks daha velet 2 yıl sonra falan da oden ölüyor zaten.

Dediğimi yazmış arkadaşasdhfşdsjfhkşl
Simülasyonda mıyız anlamadım.
Eğlenceli ama kfjfjdjdn

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık