Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Mihawk İddiaları

Mihawk, Wano'ya Gitti mı?

• Kullanılan toplam oy
    353
Oden < Mihawk arguman nedir? Unvansa hic girismeyelim yorumlamaya. Unvan der gecer gideriz kim bilecek. Dunyanin En Kilic ustasi unvani sadece bilinen bir sey bilinmeyen adamin ondan daha guclu olmadigi ne malum? Bilinmeyen ile bilineni ayirt edemeyip tek yerde yorumlamak akil alacak degil.
Mangaka biliyor kim ne kadar güçlü. Mangaka ünvanı vermiş. SBS'de mihawk 1 numara demiş. Siz hala hebele hübele.

Ben sana diyorum ki. Wano mihawktan önce de vardı sonradan da olmaya devam edecek. Bu adam oraya gitmeden ünvanı nasıl alıyor?
Mihawk'ın ünvanı ne zaman aldığı önemli. Zaten görüyoruz ki Oden'in ölümünden sonra Mihawk'a rakip olabilecek bir kılıç ustası yok Wano'da. Oden de 20 yıl öncesi demek. 20 yıl önce Mihawk 21 yaşındaydı. Bu adam 21 yaşında DEİKU olmamışsa Wano'ya gitmesi şart değil. Ama ünvanı 21 ya da daha erken bir yaşında aldıysa o zaman Wanoya gitmek zorunda. Oden'se Oden, Uşimaru ise Usimaru'yla dövüşmek zorunda. Olayın oluru, düsturu bu.

Mihawk'ın ünvanı ne zaman aldığı önemli. Zaten görüyoruz ki Oden'in ölümünden sonra Mihawk'a rakip olabilecek bir kılıç ustası yok Wano'da. Oden de 20 yıl öncesi demek. 20 yıl önce Mihawk 21 yaşındaydı. Bu adam 21 yaşında DEİKU olmamışsa Wano'ya gitmesi şart değil. Ama ünvanı 21 ya da daha erken bir yaşında aldıysa o zaman Wanoya gitmek zorunda. Oden'se Oden, Uşimaru ise Usimaru'yla dövüşmek zorunda. Olayın oluru, düsturu bu.
Kılıçların konuştuğu ülkeye gitmeden alınan ünvanın benim gözümde değeri yoktur. Senin varsa o senin bileceğin iş.

Wano'yu gördükten sonra hala bunu niye soruyorsunuz xD Embesillerin, şekilsiz ucubelerin mekanı. Bir Oden varmış onu da halletmişler :oleyo2:

Wano'nun sağlam bir yer olduğunu düşündüğüm sıralar gitmesi gerektiğine inanıyordum ama şuan öğrencisinin gitmesi bile yeterli.

Ne yani Ashura denen salağı dövmek için mi Wano'ya gitsin.

E bahsetsin. O sıra shanks miço olur yani max kaç yaşında? Mihawk kaç yaşında? 13-15 yaşında nw de odeni mi bulmuş Mihawk?

Roger öldüğünde shanks daha velet 2 yıl sonra falan da oden ölüyor zaten.

Eğlenceli ama kfjfjdjdn
20 yıl önce shanks ve mihawk 20li yaşlardalar. Şuanki Zoro ve luffy ile hemen hemen aynı yaştalar. Ki one piece dünyasında yaşın pek önemi yok. 40 yaşında kinemon 20 yaşında zoroya dono diyor. Yonkoular ise Roger öldükten sonra çıkıyor. Yani shanks 20 yıl önce veya 15 yıl önce kadar yani 25 yaşlarında falan yonkou olmuş. Al sana miço.
Çok komik valla ben de gülüyorum :)

Mangaka biliyor kim ne kadar güçlü. Mangaka ünvanı vermiş. SBS'de mihawk 1 numara demiş. Siz hala hebele hübele.
Oden Mihawk gibi pek fazla adi gecen birisi degil. Zaten son yillarda Roger'a katiliyor. Bende diyorum ki Oden bilinseydi o zaman o dedigin unvani Mihawk'tan once alirdi zaten. Mihawk kendini gostererek bu unvani aliyor. Oden'in gucu tam olarak bilinmiyor bile. Sen goruneni yorumlayarak 1 dersin gorunmeyeni isin icine katarak hebele hubele dedigin seyi yapmis olursun.

Oden Mihawk gibi pek fazla adi gecen birisi degil. Zaten son yillarda Roger'a katiliyor. Bende diyorum ki Oden bilinseydi o zaman o dedigin unvani Mihawk'tan once alirdi zaten. Mihawk kendini gostererek bu unvani aliyor. Oden'in gucu tam olarak bilinmiyor bile. Sen goruneni yorumlayarak 1 dersin gorunmeyeni isin icine katarak hebele hubele dedigin seyi yapmis olursun.
Hem wb ile hem Roger ile seyahat etmiş ama bilinmiyor? Maşallah.

Mangaka ünvanı vermiş. İster sev ister sevme. Aynı şeyi Wb için de düşünüyorsan samimisin bu düşüncende derim. Yoksa herkesin popisi kendine.
Wb için de diyorum. Zamanında ünvanı almış ama yapışmış üstüne. Adamı paspas ettiler mw de.

20 yıl önce shanks ve mihawk 20li yaşlardalar. Şuanki Zoro ve luffy ile hemen hemen aynı yaştalar. Ki one piece dünyasında yaşın pek önemi yok. 40 yaşında kinemon 20 yaşında zoroya dono diyor. Yonkoular ise Roger öldükten sonra çıkıyor. Yani shanks 20 yıl önce veya 15 yıl önce kadar yani 25 yaşlarında falan yonkou olmuş. Al sana miço.
Çok komik valla ben de gülüyorum :)
20 yaşında deuku oldu demek. Helal tosunuma. Sonra kaido çıkınca wanoya bir daha yaklaşmamış herhal. Gerçi doğru adamı gl dışında hiç görmedik. Adam fizana kaçmış.
Herif son 20 yılda hiç bir güçlü kılıç ustasıyla karşılaşmadan ünvanı koruyor kral adam.

Bu arada shanks şuan 39 ken nasıl 20 yıl önce 20 lerinde oluyor. Matematik hocana kurban senin.

Senin gözündeki değer de mihawkın umrundaydı.
mihawk hep düşünüyor zaten böyle şeyleri he. Diyor ki ben çizimim ama hakkımda ne düşünüyorlar acaba.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık