Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Öneri] Kripto Para

Kripto Para

• Yatırımda bulunuyorum gelecekte piyasada yeri olacak

Kullanılan: 97 42.5%
  • Yatırımda bulunuyorum fakat gelecek görmüyorum düşükten alır yukarıda satarım

Kullanılan: 22 9.6%
  • İlgilenmiyorum

Kullanılan: 78 34.2%
  • Balon / Saadet Zinciri

Kullanılan: 31 13.6%

• Kullanılan toplam oy
    228
Ne olursa olsun afilli reklamlara kanıp kimleri kimleri oynatmışlar en iyisi bu herhalde diyerek bir borsayı kullanmayın yada kriptoya yatırım yapmayın.Ne kadar ünlü varsa dolandırıcılıkta o kadar büyük olabilir.Dolandırılabilirsiniz o reklamlar güven sağlamak için var.Yatırım tavsiyesidir.Böyle kriptolardan uzak durun borsalarında en eski ve camiada güvenilir olanlarını seçin.

Şu çıkan saçma sapana tokenları gördükçe bu kripto piyasasının daha olgunlaşmamış olduğunu görüyorum. Resmen legal dolandırıcılık yapılıyor. Para gidiyor bu aptal tokenlara akıyor. Shiba mesela... Şu kedi köpeklerden bir kurtulamadık asıl yatırımcı zarara uğruyor hep. Projesi olmayan yatırımlar çöp olmalıyken, projeli yatırımlar çöp oluyor çok garip şeyler dönüyor.

Şu çıkan saçma sapana tokenları gördükçe bu kripto piyasasının daha olgunlaşmamış olduğunu görüyorum. Resmen legal dolandırıcılık yapılıyor. Para gidiyor bu aptal tokenlara akıyor. Shiba mesela... Şu kedi köpeklerden bir kurtulamadık asıl yatırımcı zarara uğruyor hep. Projesi olmayan yatırımlar çöp olmalıyken, projeli yatırımlar çöp oluyor çok garip şeyler dönüyor.
Amerika’daki teknoloji hisseleri balonu patlayınca kripto paralar bundan nasıl nasibini alacak cok merak ediyorum. Bence hiç iyi olmayacak. Kripto paralarla ilgilenenler s&p 500 endeksini takip etmeliler
Bir kaç gündür OkexChain araştırıyorum, henüz çok yeni, ne kadar büyür kestirmek zor ancak Okex'e güvenen ve oluşturduğu platforma yatırım yapmak isteyenler değerlendirebilir. Bu platformda yatırım yapmak istiyorsanız OKT'yi araştırıp değerlendirebilirsiniz, şöyle OKT'yi OkexChain'in BNB'si gibi düşünebilirsiniz.

Ayrıca bu plarformdan portföyüme eklediğim, Cherryswap ve Celestial var.

Yeni dalgalar bulmak gerekiyor, FTM, SOL, AVAX, ADA, BMB... gibi platformlar bi hayli fiyatlandı, OkexChain yolun çok başında. Bu açıdan bakınca risk alınabilecek bir platform olduğunu düşünüyorum.
reis senin kazançlar nasıl sorması ayıp ? Yani yüzde olarak . Çok ilgilisin de merak ettim .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık