Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kamui & Kagura vs. Hijikata & Sougo & Zenzou & Katsura

Aralarındaki savaşı kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    36
Güzel olur aslında farklı farklı bir sürü karakter var mesela Kondou. Onu pek savaşmayan biri olarak görürüz ama sadece sertliği ile Yato tokatlıyordu dengesiz herif :D

Şey yapmasana aklıma geliyor bak :D Acıması da yok şerefsizin öldürmeden bırakmaz diye korkuyorum ben :(
Kagura'nın da nasıl hayvan olduğunu biliyorsun :/ Bilmem kaç arc önce Abuto'ya dalıyordu dengesiz...
kondou aksiyon için yapılmamış ya, o şekilde de daha iyi zaten. Bence hiç katmayalım onu :D Bu vs de kamui çok fazla geliyor diğerlerine. Sougo ile kagura eşleşse, Kamui tek ata ata gider. :/

Hijikatayı at çöpe de Zura ve Sougo kafa karıştırıyor. Zenzou da dayanır. Kamuinin gözü dönse yine kazanırlar ama bu halde berabere olur veya dörtlü kazanır sanki.

Kamuinin yato kanı devreye girmezse yapamaz. O halinde Sougo bile tek başına ciddi zarar verir Kamuiye. Ama kendini kaybederse ezer geçer.
Güney şey olarak dedi muhtemelen, Yato kanı her ne kadar güçlendirse de kendi sınırlayıcılarını kaldırdığından bir nevi iki taraflı kılıç gibi. Bu yüzden Umibouzu savaşı sırasındaki aklı yerindeki halini tercih etmiştim ben. Ama yinede Kamui biraz bam bam bam tarzı dövüştüğünden yediği hasara pek bakmıyor bu da onun açık yanlarından biri fakat denk getirdiğinde ölümcül oluyor.

Yato kanlı hali ise biraz başka bizimkiler her ne kadar öldürmek için savaşmadıysa da Kamui de en az 2 kere kendisini tutuyordu fight sırasında :D Birisi Gin'in önüne Kagura atladığında diğeri ise Abuto'yu hatırlayıp ölümcül darbe vurmasının gecikmesi sırasında. Biraz uzun oldu :D Ama işte Kamui biraz dengesiz çocuk ne yapacağı belli olmuyor.

savaş mayonez,basur,Zura vs Kamui şeklinde olur. 3lü annecim annecim diye gezen bir velete yenilmez. özellikle basur-sandan çok beklentim var.

Kaguram her zamanki gibi aşırı kind olursa kaybederler. Diğer türlü berabere biter. Hiç kolay bir soru değil bu. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık