Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Kamui & Kagura vs. Hijikata & Sougo & Zenzou & Katsura

Aralarındaki savaşı kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    36
Katsura belirleyici unsur kesinlikle değil.

Yani, Takasugi ve Gintoki'nin dostu ancak onlar kadar yaman değil.

Kamui direk en güçlü Harusame kaptanını tek kesişte indiriyorken, yani Katsura ortalama bir kaptan için ölüp ölüp diriliyordu.

Elbette yabana atılamaz ancak bir Takasugi değil.
Katsura şu yönden belirleyici kendisi bir Takasugi olmasa da yanındaki dörtlüden çok olmasa da güçlüdür. Belki bir Sougo zorlar onu ki Sougo Kamui ve Utsuro gibi adamlara kafa atmış birisi. Bilemedim ya net olarak oturtamadım uyumsuz dörtlüdeki yerini... Ama kesinlikle bir Takasugi değil.
Bende zorlanarak karar verdim. Her türlü çekişmeli bir mücadele olur.
Kesinlikle öyle ama aradan çıkartmak isteyecekleri Kagura da bir hayvan olunca biraz zorlu olur olacak gibi onlar için.

@RocheFelix ne güzel konu olmuş, kendi yorumunla yazmana bayıldım. Hatta iki kere okudum.

Herkes ciddileşse farklı yorumlarız ama bilemedim bu çok trol olur be, aklıma rekabet deyince direkt hamam böceği dövüştürdükleri sahne geldi. Kagura ve Okita için.

Kamui psikopatını ciddi olmadan tutmazlar. Zura ise eğer kaçmak için değil de her şeyiyle savaşırsa işler değişir. General ile kafa kafaya girmişti. Kamui yine de çok hayvan kalıyor. Hijikata ilk ölür, Gintoki ve Zura ağır yaralanır. Hattori ölür. Kamui ağır yaralanır. Kagura gelir ve şöyle söyler.. Acıktım. Berabere diyorum.

Zor gerçekten ben açan kişi olarak bile karar veremedim açıkçası.

Katsura ve Kamui belirleyici unsur gibi daha çok ama işte ne olur ne biter sanırım en iyi goril bilebilirdi bu konuyu :(

Kamui'nin Umibouzu ile vs attığı yer de Kamui çok güçlüydü. Hatta 1 filo komutanı olan aslan bilmem neyi ortadan ikiye böldü manyak herif ki o adamın bence buradaki karakterler kadar vardır gücü. Kamui tekleye tekleye gelirse zor olur gibi dörtlünün işi :/
Adam kılıcı başkasına taşıtırken ne güzel tek yedi öyle. Kılıçla ortadan ikiye bölündü gitti. Daha geçen izledim o bölümleri.

@RocheFelix ne güzel konu olmuş, kendi yorumunla yazmana bayıldım. Hatta iki kere okudum.

Herkes ciddileşse farklı yorumlarız ama bilemedim bu çok trol olur be, aklıma rekabet deyince direkt hamam böceği dövüştürdükleri sahne geldi. Kagura ve Okita için.

Kamui psikopatını ciddi olmadan tutmazlar. Zura ise eğer kaçmak için değil de her şeyiyle savaşırsa işler değişir. General ile kafa kafaya girmişti. Kamui yine de çok hayvan kalıyor. Hijikata ilk ölür, Gintoki ve Zura ağır yaralanır. Hattori ölür. Kamui ağır yaralanır. Kagura gelir ve şöyle söyler.. Acıktım. Berabere diyorum.
Eyvallah Selim çok hoşuma gitti yorum atman :sapkali:
Ya bunların fightı efsane olur aslında da işte birbirleri ile ilişkileri derin olduğundan acımadan dalacak 2 yada 3 isim var. Biri hayvan Kamui,diğeri sadist Sougo ve son olarak durumun farkına varan Hijikata olur sanırım :/ Ama işte Kamui öyle sağlam ki diğerleri hakkında acaba bir Housen eder mi la diye düşünmeme sebep oluyorlar. Ki yanında da dayak azmanı Kagura var çok zor oldu benim için karar ya :D Acaba bir karakter daha mı ekleseydim ne yapsaydım :oleyo:

Adam kılıcı başkasına taşıtırken ne güzel tek yedi öyle. Kılıçla ortadan ikiye bölündü gitti. Daha geçen izledim o bölümleri.
Oo ayıp ettin tam OP de aradığımız sahneler ama işte Oda biraz gösterse bu tarz şeyleri :/ Mesela Absalom'u çembere alıp işkence ederek meyvesini alsalar hatta o kadar şey olsa ki böyle öldürün beni diye yalvarsa.Ki Teach'in tayfasından bahsediyoruz o kadar saçma da olmazdı. İlk Naruto'ya başlayıp sonra diğer serilere geçince biraz arıyor insan böyle şeyleri sanırım :oops:

Ya bunların fightı efsane olur aslında da işte birbirleri ile ilişkileri derin olduğundan acımadan dalacak 2 yada 3 isim var. Biri hayvan Kamui,diğeri sadist Sougo ve son olarak durumun farkına varan Hijikata olur sanırım :/ Ama işte Kamui öyle sağlam ki diğerleri hakkında acaba bir Housen eder mi la diye düşünmeme sebep oluyorlar. Ki yanında da dayak azmanı Kagura var çok zor oldu benim için karar ya :D Acaba bir karakter daha mı ekleseydim ne yapsaydım :oleyo:
Vazgeçtim kamui hayvanı hepsini ezer.

Nobume olabilir gibi?

Vazgeçtim kamui hayvanı hepsini ezer.

Nobume olabilir gibi?
Güzel olur aslında farklı farklı bir sürü karakter var mesela Kondou. Onu pek savaşmayan biri olarak görürüz ama sadece sertliği ile Yato tokatlıyordu dengesiz herif :D

Kamui zorlasa tek bile yeter lan bunlara :D 2 v 1 de bile perişan eder yani.
Şey yapmasana aklıma geliyor bak :D Acıması da yok şerefsizin öldürmeden bırakmaz diye korkuyorum ben :(
Kagura'nın da nasıl hayvan olduğunu biliyorsun :/ Bilmem kaç arc önce Abuto'ya dalıyordu dengesiz...

Hiç karakter ekleme böyle tam olmuş, gerçi Kamui ciddi bunlara göre ama bence güzel olmuş. İstek yapacaksın şunu çizecek sana ya. :D

Güzel olur aslında farklı farklı bir sürü karakter var mesela Kondou. Onu pek savaşmayan biri olarak görürüz ama sadece sertliği ile Yato tokatlıyordu dengesiz herif :D

Şey yapmasana aklıma geliyor bak :D Acıması da yok şerefsizin öldürmeden bırakmaz diye korkuyorum ben :(
Kagura'nın da nasıl hayvan olduğunu biliyorsun :/ Bilmem kaç arc önce Abuto'ya dalıyordu dengesiz...
Kamui atanamamış allahı serinin zaten. Atanmışı da serinin ana bossu zaten kldfjasşldfjas
Olum herif delirince adamı 5 tane hayvan zor tuttuydu. Sougoyu dinlene dinlene dövdüydü falan. Çok tehlikeli adam Kamui diğerlerine göre. Seinen karakteri gibi. Fırsatı bulunca hemen koparıyor bir yerlerini insanın şldsjfşljdasf

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık