Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kaidou

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 264 59.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 178 40.3%

• Kullanılan toplam oy
    442
Wanoda anadan üryan dans edenler halk kahramanı oluyor. Delikanlılık donlardan akıyor adamlar öyle seviyor. :ehe:

Odenin saflığı bir ülke dolusu gözyaşına mal oldu.
Dansın günlük kârı 100 adam, neticesi bitmiş bir ülke.
Oden iyi niyetli bir adam, delikanlı mı donuna kadar ama netice itibari ile iyi bir idareci değil.

Kaido bir korsan, korsanların onuru olmaz. Sözünü tutmaz. Aksi durumda korsan olmaz.
Delikanlı mı değil, normal mi gayet normal.

Eğer korsanlar delikanlı iyi niyetli olacak diye kafanızda bir düşünce varsa Korsan nedir hala anlamadınız.Lufy misal korsan değil korsan görünümlü halk kahramanı.Korsanla yakından uzaktan alakası yok.Kendini korsan sanıyor sadece.Kaido korsanmı sapına kadar %100 rafine korsan.Lufy korsanlar kralı olmayacak halk kahramanı olacak.Roger a bakın oda sapına kadar korsan.Korsanlar kralı ünvanı tam ona yakışıyordu.

Eğer korsanlar delikanlı iyi niyetli olacak diye kafanızda bir düşünce varsa Korsan nedir hala anlamadınız.Lufy misal korsan değil korsan görünümlü halk kahramanı.Korsanla yakından uzaktan alakası yok.Kendini korsan sanıyor sadece.Kaido korsanmı sapına kadar %100 rafine korsan.Lufy korsanlar kralı olmayacak halk kahramanı olacak.Roger a bakın oda sapına kadar korsan.Korsanlar kralı ünvanı tam ona yakışıyordu.
Kız çocuğunu döven bir korsan. :) Buna sempati duymamı bekleyemeyiz. Delikanlı olmasın isterse o.ç. nin önde gideni olsun. Ama kız çocuğuna şiddet gösteren bir adama sempati duymak başlı başına farklı bi olay.

Serinin korsan yorumu normaldekinden biraz farklı biliyorsun değil mi? Yorumlarken bu evrenin değil de One Piece evreninin gerçeklerine göre yorumlamalısın.

Açık konuşayım ben Yobaz Wano halkı için kıvırtmazdım. Eğer benim ailem ve arkadaşlarım güvendeyse, sadece ülke için savaşırdım. Odenin zamanında uyanıp Hyogoro-Ushimaru ve Yasu abilerimiz gibi muhteşem güçlü yiğitlerle işbirliği yapmaması yüzünden, Hem kendisi-Hem karısı-Hem Hyo amcamızın karısı-Hem Ushimaru abimiz ölmüştür. Ayrıca Yasu abimiz çökmüş-Hyo amcamız ise yanlış yıkanan çamaşırlar gibi çekmiştir... Oden net bir şekilde aptaldır ama iyi bir adamdır ve bu kızı bile Oden hayranı olan ezik Kaido dan daha delikanlıdır. En azından kalbi temizdir. Bu yüzden de kendisini severiz sayarız...

Milletin Oden gömmek için uğradığı başlık.Adamı evladı bile sevmiyor ama Oden gömücem diye tapınacaklar yakında

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık