Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Kaidou

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 264 59.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 178 40.3%

• Kullanılan toplam oy
    442
Oden iki atacaktı mı diyorsun yoksa sen. Ben hiç değilse olan şeyi söylüyorum.
O savaş off screen'di. Sadece gösterilen kısımlarda bile Kaido arkadan ateş üfleyerek (ki bunun ne kadar etkili olduğunu gördük.) Oden'e saldırıyordu. Geriye kalan bin adamının da Oden'in peşinde olduğunu düşünürsek...

Sen tek atmak fiili hakkında bir daha düşün bence. One punch man öneririm. Oradaki tek atma sahneleri gerçek tek atmak oluyor.

Kız evladına şiddet uygulayan, onu zindanlara zincirleyen, en yakın iki adamı BDSM tutkunu olan ruh hastası bir alkolik. Dövüşe hile hurda karıştırması ve yıllarca aynı yola baş koyduğu Orochi’yi infaz etmesiyle de nasıl rezil bir herif olduğunu bir kez daha kanıtladı. Wano’nun sefiri Momonosuke ve ustası Roronoa Zoro hesabını kapatmaya geliyor, akıllı ol koçum. Oden’in açtığı yaranın sızısı ölene kadar yakanı bırakmayacak...

Kız evladına şiddet uygulayan, onu zindanlara zincirleyen, en yakın iki adamı BDSM tutkunu olan ruh hastası bir alkolik. Dövüşe hile hurda karıştırması ve yıllarca aynı yola baş koyduğu Orochi’yi infaz etmesiyle de nasıl rezil bir herif olduğunu bir kez daha kanıtladı. Wano’nun sefiri Momonosuke ve ustası Roronoa Zoro hesabını kapatmaya geliyor, akıllı ol koçum. Oden’in açtığı yaranın sızısı ölene kadar yakanı bırakmayacak...

Sesimi kısın da şu Kaido’ya bir küfür edeyim ya.

Düşüşünün yaklaşması ile birlikte Mangaka karakterinde ve yaptığı işlerde mantık hataları oluşturmaya başladı. Bunu tek farkeden ben değilim herhalde di mi?

Ben bu adamı severdim. Delikanlı bir adam izlenimi bırakmıştı. Şimdi oyumu değiştirdim ve sevmem yaptım. Artık ne yaparsa yapsın. Kendisini sevdiremez Oda. Kız çocuğuna şiddet gösteren bir adamı tartışmam.

Aptalca bir yenilgi yerine şöyle tekme tokat kavga istiyorum. Luffy eline, beline kuvvet.

Ben bu adamı severdim. Delikanlı bir adam izlenimi bırakmıştı. Şimdi oyumu değiştirdim ve sevmem yaptım. Artık ne yaparsa yapsın. Kendisini sevdiremez Oda. Kız çocuğuna şiddet gösteren bir adamı tartışmam.

Aptalca bir yenilgi yerine şöyle tekme tokat kavga istiyorum. Luffy eline, beline kuvvet.
Kız çocuğuda ülkeden çıkmak istiyor, düşmanına hayran. Kaido kızına bırakıyor koca wano ülkesini, kızı onu biraz dinlese onu kral yapar. Kaidonun yaptığı zalimlik ama zevk için yapmıyor. Kaido dibine kadar korsan bize böyle adamlar lazım.

Kız çocuğuda ülkeden çıkmak istiyor, düşmanına hayran. Kaido kızına bırakıyor koca wano ülkesini, kızı onu biraz dinlese onu kral yapar. Kaidonun yaptığı zalimlik ama zevk için yapmıyor. Kaido dibine kadar korsan bize böyle adamlar lazım.
Bu senin görüşün saygı duyuyorum sana. Kendi küçük kızının önünde birine işkence yapmaktan çekinmemiş. O işkence yaptığı adam da kendi karizmasıyla kızı etkilemiş. Sen delikanlı olup adam akıllı Oden e olan sözlerini tutsaydın yada daha doğru şekilde cezalandırsaydın. Kızın da o adamın karizmasından etkilenmezdi. Tamamen Kaido'nun dansözlüğünden kaynaklı oluşmuş bir durum. Bu da benim görüşüm.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık