Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Jujutsu Kaisen

Itadori'nin bundan sonra hafif Gon kıvamına geleceğini düşünüyorum fakat tek bir bölümle bunu söylemek daha zor, karakter amacını kaybetti yaşam isteği zaten ölmüştü, ölmek isteyişi bile Sukuna ile boşa çıktı. Bundan sonra serinin gideceği çizgi çok değişken ve Gege'nin bundan çok rahat bir şekilde sıyrılacağını bildiğimden bekliyorum.

Itadori'nin bundan sonra hafif Gon kıvamına geleceğini düşünüyorum fakat tek bir bölümle bunu söylemek daha zor, karakter amacını kaybetti yaşam isteği zaten ölmüştü, ölmek isteyişi bile Sukuna ile boşa çıktı. Bundan sonra serinin gideceği çizgi çok değişken ve Gege'nin bundan çok rahat bir şekilde sıyrılacağını bildiğimden bekliyorum.
Kesin olan şey benim gibi ölen karakterlerin fanlarının ağlayarak mangakaya saldırmasından zevk alanların ulaşacağı tatmin. Bol bol katliamlı günler bizi bekliyor.

Hala bir arada kalmışlık var. Karakter olduğu durumdan yeni bir durumla karşılaştı. Mangaka'da bitmesine yakın olduğunu söyledi ama hemen olmayacak belli ki. Son dövüşe geçiş olmadan önce ailesiyle bir yüzleşme olacağını düşünüyorum. Babasına karşı abisiyle birlikte bir dövüş olması muhtemel ve karakter içindeki çatışmayı çözecek. Sonra da asıl düşmana odaklanılacak.

Yalnız reis Megumide daha havalı ve karizma olmuş. Baya sayı biriktirdim. Seri gittikçe güzelleşiyor. Ama İtodorinin Nobara yerine, Kurusu olacak gibi düşüncelerin de tokatlayasım geldi. Adam ol lan

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık