Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Jujutsu Kaisen

Zannetmiyorum 30-40 bölümde biteceğini, plan olarak aklındadır diye düşünüyorum olursa olur tabii ama son 10 bölüm gelene kadar kesin bir şey yok, tüm seriler son 10 bölümünde belli olur son cilt olduğundan dolayı.
Bu seri 2023 de bitmez ya tabi erken final verip facia şekilde biten mangalar gibi bir anda 5 böümde Gojo Sukunayı tekler hadi by der mangaka o ayrı. Ama düzgün bir şekilde bitmesi imkansız benim hatırladığım mangaka 3 büyük arc planım var diyordu sanki. Daha ikinci büyük arcda seri. Mangaka iki yıl önce 2023 de bitireceğim diyordu o zamanlar hastalık yüzünden ara vermiyordu bile o kadar çok geride kaldı ki en az 15 bölüm falan.

Zannetmiyorum 30-40 bölümde biteceğini, plan olarak aklındadır diye düşünüyorum olursa olur tabii ama son 10 bölüm gelene kadar kesin bir şey yok, tüm seriler son 10 bölümünde belli olur son cilt olduğundan dolayı.
Bende pek zannetmiyorum açıkçası. En azından 300'ü görür diye düşünüyordum hep. Mangakalarının planlarının tutmadığını gördüğümüz de oldu. MHA geçen sene bitecekti mesela güya.

Bunu ayrıca rushlanmayacağını düşünerek yazdım, Gege hiç rushlayacak bir tipten mangaka değil her zaman hikayeyle alakalı kesin olarak planladığı şeyler olduğundan bahsediyor yıllardır, ana karakterlerinin sonunun ne olacağına çoktan karar verdim demişti mesela konu Gege olunca her şey mümkün hatta Tokyo Ghoul:Re gibi bir şey bile mümkün :oleyo:. Aylar bize ne olacağını gösterecek diyelim.

Kafasına koyduysa bitirme ihtimali var ama bunun için acele ettirmesi gerekecek bunu da istemem açıkçası rahat rahat işlesin hikayesini.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 1)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık