Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] House of the Dragon (2022-)

Tarafınız nedir?

• Kullanılan toplam oy
    86
Şu da HBO Max Türkiye'ye gelmeden çıkacak gibi duruyor kötü oldu. Çıktığı gibi izler miyim bilmiyorum, anında izleyecek kadar da merak etmiyorum açıkçası.

Siz böyle hikayelere olur dedikçe daha çok böyle hikaye alırsınız.

Bu dönem karizmanın yeryüzünde cirit attığı dönem ama bir tane karizma karakter göremedim. Güldür güldür şovda daha sağlam tipler var :oleyo2:

Artı şekilcilik olarak görülse bile şekil çok önemlidir örnek Got'un son sezonunda gösterilen Rheagar :hhh:
Olur demiyorum. Ama sadece realist olmak gerekiyor. Hem taş hem çok iyi oyuncu bulmak kolay değil. Emilia çok güzeldi sanki. Patlıcan kollu...

O kadına tapan vardı yav. Arkadaşım gördüğüm en güzel kadın filan diyordu...
Ya ben anlamıyorum gerçekten. Tamam cidden güzel kız. Yani üniversitede falan görsek bazı kızlar çok güzel, bize bakmaz falan deriz.

Ama vay gördüğüm en güzel kız, melek falan filan... Bu laflar bana çok abartılı geliyor. Dünya standartlarında değerlendirsek en güzellerden değil bence. Bir de kendisi o kara kaşlarıyla çok itici duruyordu bence. Rheanyrea castı da atanamamış Emilia gibi olmuş aldpdlwp.

Hayatımda güzelliği Emilia kadar abartılan başka bir oyuncu görmedim.

Ama şu var kendisi kişilik olarak çok iyi bir insan. Ya da çok iyi bir insana benziyor bilmiyorum. Biraz da bu yüzden bu kadar seviliyor bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık