Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] House of the Dragon (2022-)

Tarafınız nedir?

• Kullanılan toplam oy
    85
Neden Aegon'u göremiyorum? Alicent neden tahtta olsun? Kendisi oğlunun yani 2. Aegon'un tahta çıkması için mücadele veriyor. Ama Aegon'u hiç görmedik.

Parodi falan mı bu? Yarısında kapattım, onlar nasıl oyuncular öyle? Umarım o zenci adam Targaryen falan değildir.
Haebiden çoğu leş. Zenci adam Velaryon. Targaryenlar gibi ejderha hanelerinden biri. SJW hastalığı işte. Koskoca Corlys'i SJW'Ye kaptırdık

Size şöyle bir şey söyleyim.

Game of Thrones'un sonu özellikle feministler tarafından büyük linç yedi. Daenerys ilk serinin feminist yüzüydü birnevi ve sonu ortada. Kadın her şeyiyle mahvedildi.

Neyse bu dizide de GoT Daenerys'e çok benzer Rhaenyrea var. Eski dizinin finali ve onun yarattığı etkiyi dikkate alırsak ve son zamanlarda yükselen sjw akımını da göz önünde bulundurursak bu dizide çok ciddi değişimler görmemiz mümkün.

Orijinal eserde iğrençlik açısından iki taraf da birbirine denkti. Ama bu uyarlamada siyahları ponçik yeşilleri iğrenç gaspçılar olarak gösterecekler bence.
Öyle duruyor. Ben şahsen Yeşilciyim ve benim dışımda çok az Yeşilci gördüm. Bide üzerine saçma sapan SJW ve feministler yüzünden bozulma görürsek mide bulandırıcı bir seri bizi bekler.

Yayınlayan Kanal: HBO
Sezon Sayısı: 1
Türü: Aksiyon, Macera, Fantezi, Dram
Durumu: 21 Ağustos 2022'de yayınlanacak.
Baş Roller: Paddy Considine, Olivia Cooke, Emma D'Arcy

Game of Thrones'daki olayların 200 yıl öncesine gittiğimiz bu seride Targaryen Hanesi'nin iç savaşı "Ejderhaların Dansı" serinin ana odak noktası olacak. Dizi, George R. R. Martin'in Fire & Blood kitabından uyarlanacak. Yapımcılar arasında kendisi de yer alıyor.

Kapak fotosunda neden sadece Rhaenyra var? 2. Aegonla birlikte bir kapak bekliyorum. Olması gereken de bu.

Ben fragmanı beğendim bu arada. Oyuncuları Matt hariç bilmiyorum(Matt de bence Daemon hariç uygun). Ama konsept, müzikler falan başarılı.
Ben fragmanı beğendim açıkçası. Zenci menci fiziksel görünüşe bakmayacağım artık. Oyunculuk ve kurgu iyiyse sıkıntı yok. İzlerken dizi izliyormuşum gibi hissettirmesinler yeterli.
Siz böyle hikayelere olur dedikçe daha çok böyle hikaye alırsınız.

Bu dönem karizmanın yeryüzünde cirit attığı dönem ama bir tane karizma karakter göremedim. Güldür güldür şovda daha sağlam tipler var :oleyo2:

Artı şekilcilik olarak görülse bile şekil çok önemlidir örnek Got'un son sezonunda gösterilen Rheagar :hhh:

Siz böyle hikayelere olur dedikçe daha çok böyle hikaye alırsınız.

Bu dönem karizmanın yeryüzünde cirit attığı dönem ama bir tane karizma karakter göremedim. Güldür güldür şovda daha sağlam tipler var :oleyo2:

Artı şekilcilik olarak görülse bile şekil çok önemlidir örnek Got'un son sezonunda gösterilen Rheagar :hhh:
Olm oyunculuk ve kurgu'nun iyi olmasını temenni ediyorum bundan doğal ne var? Her şeye muhalefet olmak sende huy haline geldi. Forumda paylaşılan bir şeyi beğendiğini görmedim. Ha beğenmek zorunda da değilsin ama ben karizma, şekilcilik beklemiyorum kurgu ve oyunculuk iyiyse sıkıntı yok. Yeni dizi, film sistemi böyle aga yapacak bir şey yok yıllardır eleştiriliyor değişen bir şey var mı? Yok. En azından dizi izliyormuş havası vermesin. Ya da bir kaç bölümü iyi olsun en azından dsfhsdf

Olm oyunculuk ve kurgu'nun iyi olmasını temenni ediyorum bundan doğal ne var? Her şeye muhalefet olmak sende huy haline geldi. Forumda paylaşılan bir şeyi beğendiğini görmedim. Ha beğenmek zorunda da değilsin ama ben karizma, şekilcilik beklemiyorum kurgu ve oyunculuk iyiyse sıkıntı yok. Yeni dizi, film sistemi böyle aga yapacak bir şey yok yıllardır eleştiriliyor değişen bir şey var mı? Yok. En azından dizi izliyormuş havası vermesin. Ya da bir kaç bölümü iyi olsun en azından dsfhsdf
Ağız tadıyla sana da mı laf edemeyeceğiz artık halla halla :hıh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık