Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] House of the Dragon (2022-)

Tarafınız nedir?

• Kullanılan toplam oy
    85
Parodi falan mı bu? Yarısında kapattım, onlar nasıl oyuncular öyle? Umarım o zenci adam Targaryen falan değildir.
Valeryon. Ama Valeryonlar da Valyria kökenli bir aile. Yani Targaryenlerle benzer görünüşe sahipler.

Bu arada güncel seride de Valeryonlar var. Stannis'in safındalardı bir ara .d

Targaryenlerin zenci yapılması kurgusal olarak imkansız değil mi? Zenci haklarını diğer hanedanlardan kullanmışlardır

Targaryenlerin zenci yapılması kurgusal olarak imkansız değil mi? Zenci haklarını diğer hanedanlardan kullanmışlardır
Kesin bilgi. Targaryen değil adam ama Valeryonların zenci olması da en az Targaryenlerin zenci olması kadar saçma.

Şöyle yapmışlardır, Corlys Valeryon'un anası yaz adalı derler buradan sıyrılırlar belki. Valeryonlar ticaretle geçinen bir aile. Westeros'da ise zenci ırkçılığı yoktu diye hatırlıyorum. Bağlayabilirler yani oradan.

Bakılır bir iki bölüm kötüyse gömeriz çokta sey yapmamak lazım. En nihayetinde fantastik bir eser bakılır yani.

Ben fragmanı beğendim bu arada. Oyuncuları Matt hariç bilmiyorum(Matt de bence Daemon hariç uygun). Ama konsept, müzikler falan başarılı.

Kesin bilgi. Targaryen değil adam ama Valeryonların zenci olması da en az Targaryenlerin zenci olması kadar saçma.

Şöyle yapmışlardır, Corlys Valeryon'un anası yaz adalı derler buradan sıyrılırlar belki. Valeryonlar ticaretle geçinen bir aile. Westeros'da ise zenci ırkçılığı yoktu diye hatırlıyorum. Bağlayabilirler yani oradan.
Velaryon, Valeryon değil :) .

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık