Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güç kısmı değil de, karakter derinliği açısından Zoro'yu bu arc işlemesi şart. Yoksa boş bir karakter olacak.
Şu kısma katılıyorum. Zoro'nun geçmişi hakkında bilgimiz neredeyse sıfır. Dojo'ya nasıl geldi bilmiyoruz, neden 3 kılıç kullanıyor bilmiyoruz, neden bandana takıyor fikrimiz yok ve neden en güçlü kılıç ustası olmak istiyor. Umuyorum Shusui'yu almak için gittiğinde yanında tayfadan birisi olmaz. Bu yolculuğu sırasında da bu bilgileri öğrenebiliriz.

Zoro'nun gözlem hakisi Sanji'den kötü değil zaten. Hatta Zoro Sanji'den daha fazla gözlem haki kullanır dövüşlerinde. Tabi şu da var. Gözlem haki türleri var malum. Sanji belki radar tipi gözlem hakide daha iyidir ama sezgisel yani yakın dövüşlerde kullanılan haki tipinde Zoro daha iyidir.
Ben sanji'nin görünmezliği üzerine dedim.

Anladım bence o kadar da kötü olmadı Sanji'nin gelmesi, bu ikilinin beraber olduğu bölümler hep lastik veledin bölümlerinden daha çekici olmuştur :bilmem:
Ben Zoro'nun tek olmasını tercih ederim. Sanji-Luffy kıyası yaparsak da Luffy'yi seçerim. WCI'dan sonra Sanji'den çok soğudum. Luffy en sevdiğim 2. SH üyesi.

Şu kısma katılıyorum. Zoro'nun geçmişi hakkında bilgimiz neredeyse sıfır. Dojo'ya nasıl geldi bilmiyoruz, neden 3 kılıç kullanıyor bilmiyoruz, neden bandana takıyor fikrimiz yok ve neden en güçlü kılıç ustası olmak istiyor. Umuyorum Shusui'yu almak için gittiğinde yanında tayfadan birisi olmaz. Bu yolculuğu sırasında da bu bilgileri öğrenebiliriz.
Aynen öyle. Soyu-sopu bile belli değil adamın. Şu an içi boş bir hazine sandığı gibi.

Spoiler yorumları kapanmış, oraya yazacaktım normalde de. Dün got hakkında konuştunuz ya merak edip Oberyn ölümüne youtube dan baktım. Oruçlu oruçlu hiç gitmedi, o ne be görüntüsü gitmiyor aklımdan. :oops:
Dizide öyle sahneler varsa izleyen iyi izlemiş ben izleyemem. :oops:

@Jacques

Şu idam mücadelesi tamamlandıktan sonra şöyle bir sahne isterdim açıkçası hoşuma giderdi.

Sanji Sanji'liğini yapıp Hiyori'ye yine sarkma girişiminde bulunur.

Zoro : Çekil bakalım ordan pis ahçı bayanı rahat bırak.
Sanji : Ne ? Marimo

Tutar kolundan uzaklaştırır Zoro Sanji de sinirinden deliye döner. :D

Spoiler yorumları kapanmış, oraya yazacaktım normalde de. Dün got hakkında konuştunuz ya merak edip Oberyn ölümüne youtube dan baktım. Oruçlu oruçlu hiç gitmedi, o ne be görüntüsü gitmiyor aklımdan. :oops:
Dizide öyle sahneler varsa izleyen iyi izlemiş ben izleyemem. :oops:

@Jacques
Çok kalender bi adamdı kısa süre de kendini sevdirip kısa süre de ölmeyi becerdi :/

Avladım derken avlanmış. :(
Yıllardır arzuladığı intikamın galeyanına geldi. Orada zaten herkes biliyor Elia’ya kimin tecavüz ettiğini ve ölüm emrini verdiğini bide ölümün eşiğinde adam söylese ney söylemese ney kim duyar onu sanki. :/ Sok mızrağı böğrüne ilahi adalet tecelli etsin böylece Tyrion da serbest kalsın....

Yıllardır arzuladığı intikamın galeyanına geldi. Orada zaten herkes biliyor Elia’ya kimin tecavüz ettiğini ve ölüm emrini verdiğini bide ölümün eşiğinde adam söylese ney söylemese ney kim duyar onu sanki. :/ Sok mızrağı böğrüne ilahi adalet tecelli etsin böylece Tyrion da serbest kalsın....
İzlemediğim için bilmiyorum, hatası mızrağı sokmayışı anladığım. Ölümü feci olmuş. :( Zoro'da da öyle olursa büyük sürpriz olur. :oleyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık