Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Suit’i gördükten sonra cidden onların ismi sayesinde aldığını mı düşünüyorsun :S
Mangada yazan o. :D Kendi hak etmiyor diye bir şey demedim. Usopp'un o ödülü aldığı yerde normal tabi. Ha, bu ödülün suit ile ilgilisi yok. Ailesi sayesinde yükseldiği düşünüyorum, Dressrosa örneği de var şimdi. Suit ile kendisi daha çok yükseltecektir.

Luffy'nin ödülünün yüksek olmasında illa ki nasıl D olmasının etkisi varsa, Sanji'de de Vinsmoke etkisi oldu. Tamamen aynı şeyler olarak görmekteyim.

Son düzenleme:
Eğer Zoro bu arc gözlem de az da olsa kendini geliştirirse Sanji'nin görünmezligi filan uçup gidecek ha :D
Zoro'nun gözlem hakisi Sanji'den kötü değil zaten. Hatta Zoro Sanji'den daha fazla gözlem haki kullanır dövüşlerinde. Tabi şu da var. Gözlem haki türleri var malum. Sanji belki radar tipi gözlem hakide daha iyidir ama sezgisel yani yakın dövüşlerde kullanılan haki tipinde Zoro daha iyidir.

Spoileri okuyunca Sanji mevzusundan dolayı sinirim ve moralim bozulmuştu ama aşırı fanlığımı bir kenara koyarak okuduğum zaman, bölümün ne kadar muazzam olduğunu fark ettim. Sanji'ye rağmen... Zoro'yu hiç böyle sinirli görmemiştim. Şimdi bu surat ifadelerinden sonra beklentiye girmek saçma mı? Yine de girmiyorum. Artık sadece bekliyorum.
Zoro'nun Toko'yu kurtarması falan çok iyiydi be. Oradan nasıl çıkacaklar bakalım.
Ashura reis, sen üzülme be... :(

Sana soracaktım sonra arada kaynadı, spoiler konusunda neden öyle bir yorum attın ne vardı spoilerde ?

Sana soracaktım sonra arada kaynadı, spoiler konusunda neden öyle bir yorum attın ne vardı spoilerde ?
Tam Zoro'nun kendi hikayesi olgunlaşmışken ve aksiyon kısmına geçecekken olaya Sanji'yi dahil etmesi ve rekabet meselesini körüklemesi sinirlendirmişti beni. O konuda hala sinirliyim ama yapacak bir şey yok.

Tam Zoro'nun kendi hikayesi olgunlaşmışken ve aksiyon kısmına geçecekken olaya Sanji'yi dahil etmesi ve rekabet meselesini körüklemesi sinirlendirmişti beni. O konuda hala sinirliyim ama yapacak bir şey yok.
Oda bir şeymi ya ben Wcl'den sonra en az 5-10 bölüm Zoro'yu gösterir diye bekledim.
Wano başladı 10 bölüm Zoro görücez diye bekledim.
Katlanılıcak bir olay değilde lanet olsun içimizdeki Zoro sevgisine.

Oda bir şeymi ya ben Wcl'den sonra en az 5-10 bölüm Zoro'yu gösterir diye bekledim.
Wano başladı 10 bölüm Zoro görücez diye bekledim.
Katlanılıcak bir olay değilde lanet olsun içimizdeki Zoro sevgisine.
Avatar aynı olunca noluyoruz oldum bir an. :D
Güç kısmı değil de, karakter derinliği açısından Zoro'yu bu arc işlemesi şart. Yoksa boş bir karakter olacak.

Anladım bence o kadar da kötü olmadı Sanji'nin gelmesi, bu ikilinin beraber olduğu bölümler hep lastik veledin bölümlerinden daha çekici olmuştur :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık