Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Eustass Kid

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 223 61.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 141 38.8%

• Kullanılan toplam oy
    363
Yav hem dinci takılıp hem korsanlık yapmayacak abi ne keşişi gözünü seveyim, kendine sapkın bir din kurmuş demek ki. Bıraksın din ayaklarını o zaman. Bizim görmememiz de bir şeyi değiştirmiyor, birileri bir yerden bir yere giderken ne kullanacak bu evrende? Mantık yürütürsek her denize açılanın korsan ya da denizci olmadığını anlayabiliriz.
Konuyla alakasız olarak Kuma da hem dinle hem de korsanlıkla uğraşıyordu. :gamyon:

Bu kadar tetikleyeceğini düşünmedim, özür dilerim. Forumda karakterlere bu tarz sallamalar yapılıyor genelde. Okama, gavat vs diye dalga geçiliyor. Benimki fazla göze battı galiba.
Yok sen sakin takılan biriydin ondan zaten öyle yazanlar misal benim fanı olduğum adama da diyorlar ileri gidince basıyorum engeli kafa rahat ondan yoksa onların sevdigi karakterleri burada öyle bir nitelendiririm ki sınırsız ban. :)

Yav hem dinci takılıp hem korsanlık yapmayacak abi ne keşişi gözünü seveyim, kendine sapkın bir din kurmuş demek ki. Bıraksın din ayaklarını o zaman. Bizim görmememiz de bir şeyi değiştirmiyor, birileri bir yerden bir yere giderken ne kullanacak bu evrende? Mantık yürütürsek her denize açılanın korsan ya da denizci olmadığını anlayabiliriz.
Deli Keşiş gerçek hayatta Rasputin'in lakabıydı. Dindar gözüküyordu ama öyle değildi. Urouge de öyle. Dindar gözüküp karı kızla iş çeviriyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık