Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Eustass Kid

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 223 61.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 141 38.8%

• Kullanılan toplam oy
    363
Abi ben karakterlerin korsanlığa olan tezatlığından bahsediyorum sen ırkçılık olarak alıyorsun. Sen ojeli diye adama homo iması yapıyorsun o zaman sen de ayrımcılık yapıyorsun? Bana dediğin şeyi kendinle çelişiyorsun.
Ben korsan olamaz demedim ki. Sen o kartı kullandıktan sonra dedim emo olarak.

Wano'da bence yeteri kadar yer almadı.

Bu adamın King ve ya Queen ile Luffy'den önce dövüşmesi lazımdı. Hatta arcın başında.

Neticede Kid'in işlenmesi için bu arc hazırlandı. Daha fazla işleneceğini sanmıyorum aktif olarak.

Eksik çizdi mangaka

Dünyayı korsanlık yapmadan gezemiyor mu? Korsanlık yapmasından bahsediyorum ben. IŞID gibi bir misyona bürünmüş demek ki yozlaşmış keşişliği falan kalmamış.
Adamın lakabı zaten "Mad Monk". Sen şu an ne diyon?

Ayrıca biz denize açılmış korsan denizci ve devrimcilerden başka bir grup görüyoz mu seride?

Ben korsan olamaz demedim ki. Sen o kartı kullandıktan sonra dedim emo olarak.
Yok, kart kullanmakla alakası yok. Bir kişiyi ayrımcılık yapıyor diye suçluyorsun ardından kendin ayrımcılık yapıyorsun. Beni suçlama bari kendin de yaptığın şeyde. Ojeli diye ne olmuş? Homo olsa ne olur olmasa ne olur, kimin kimle yattığından ne olacak? Omar Little karakteri var o da homo ama alemi dize getiriyor.

Yok, kart kullanmakla alakası yok. Bir kişiyi ayrımcılık yapıyor diye suçluyorsun ardından kendin ayrımcılık yapıyorsun. Beni suçlama bari kendin de yaptığın şeyde. Ojeli diye ne olmuş? Homo olsa ne olur olmasa ne olur, kimin kimle yattığından ne olacak? Omar Little karakteri var o da homo ama alemi dize getiriyor.
Tamam iyi geceler dostum

Adamın lakabı zaten "Mad Monk". Sen şu an ne diyon?

Ayrıca biz denize açılmış korsan denizci ve devrimcilerden başka bir grup görüyoz mu seride?
Yav hem dinci takılıp hem korsanlık yapmayacak abi ne keşişi gözünü seveyim, kendine sapkın bir din kurmuş demek ki. Bıraksın din ayaklarını o zaman. Bizim görmememiz de bir şeyi değiştirmiyor, birileri bir yerden bir yere giderken ne kullanacak bu evrende? Mantık yürütürsek her denize açılanın korsan ya da denizci olmadığını anlayabiliriz.

Yav hem dinci takılıp hem korsanlık yapmayacak abi ne keşişi gözünü seveyim, kendine sapkın bir din kurmuş demek ki. Bıraksın din ayaklarını o zaman. Bizim görmememiz de bir şeyi değiştirmiyor, birileri bir yerden bir yere giderken ne kullanacak bu evrende? Mantık yürütürsek her denize açılanın korsan ya da denizci olmadığını anlayabiliriz.
Mdkdkddkksk!
Oldu, Oda'ya iletiriz, lakabına ayar çeker.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık