Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Eustass Kid

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 223 61.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 141 38.8%

• Kullanılan toplam oy
    363
Hep savundum balon bir karakter sivilleri öldürdüğü için ödülü bu kadar yüksek onun dışında bir cacık olmaz. Öve öve bitiremediğiniz adamın 1 tane övgü ile gösterilecek sahnesi veya bilgisi bile yok ?
Kime el attıysa eline elini verdiler :D Big mom kaptanlarından birini mi yenmiş zor mu kaçmıştı yanlış hatırlamıyorsam :D Namı değer Shanks indireceğiz dedi bence shanksa ulaşamadan kolunu kesip yolladılar.
Ve diğer konu kaido ile 3 süper nova vs attı aralarında hain olsa yani her şekilde bu adam kral hakisi var onun harici boş...( Koluna demirleri çekip çekip vuruyor seri de ne yaptı başka bi tekniği başka bişeyini görebildik mi ... )

Hiç işlemedi bu arc karakteri Oda, olacak iş değil. Son dövüşten önce vereceği 2-3 flashback sahnesi kesmez. Law'a verilen değerin yarısı verilse şimdi popülerlik anketlerinde ilk 3'e oynuyordu.
Adam tayfasını toplamaya gidiyor onu bile çizmedi. Ama sanki anlaşmışlar gibi aynı yerden çıktı Luffy ve Law'la. :D Ne alaka? Çoktan toplayıp basması gerekiyordu Kid karakterinde birisinin.

Yani ben çok ısınamadım bu karaktere. Zaten ilk tanıtıldığında sivillere zarar veriyor falan dendi. Özünde iyi bir insan ama tarzım değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık