Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Euro 2016 Şampiyonu Kim Olur?

Sizce şampiyonayı kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    95
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu takımlar döneminin en canavarlarıydı. Kondisyon ve kararlıklık gibi etmenler demişsin. Zaten ''güçlü'' oyuncular o şekilde güçlü oluyorlar.
Ya birader ne diyon sen gelmiş İtalya'nın yunanistanın kazandığı kupaları delil diye sunuyorsun herifler kapana kapana aldılar kupaları taktik falan yok savun kontra kupayı aldı diye en canavar o olmuyor malesef. Bu iş düzmantık vs işi değil abisi bakalım görelim etmenleri seyircininbile etkili olduğu bir organizasyon için konuşuyoz burda.

Mihawk

Ya birader ne diyon sen gelmiş İtalya'nın yunanistanın kazandığı kupaları delil diye sunuyorsun herifler kapana kapana aldılar kupaları taktik falan yok savun kontra kupayı aldı diye en canavar o olmuyor malesef. Bu iş düzmantık vs işi değil abisi bakalım görelim etmenleri seyircininbile etkili olduğu bir organizasyon için konuşuyoz burda.
Öncelikle hitabına dikkat et ve bir daha bana abisi lafını kullanma.

Adamlara kapana kapana almışlar diyorsun, o zaman biz de tamamen kapanarak alalım. Olmaz mı? İtalya en iyi savunma takımı zaten, tabii ki kapanarak oynayacak. Sen ne bekliyorsun?

herifler kapana kapana aldılar kupaları taktik falan yok savun kontra kupayı aldı diye en canavar o olmuyor malesef
Düz mantık düşünme diyen sensin, şu yorumun bile ne kadar düz düşündüğünü göstermiş zaten.

Umarım Fatih Terim bu mesajı okuyordur ve kapana kapana kontradan aldırır bize kupayı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Kovacs
Tabi öyle aldılar benim yaşım yetti o maçları izlemeye kanser ediyorlardi seyir zevki olmayan maç izlettiryorlardi. İtalya ve yunanistan savunma futbolunu mantalite olarak yerleştirdi futbol dünyasına Sonra Barça çıktı pas futbolu sürekli ileriye dönük futbolu Guardiola'nın mantelitesiyle bu ispanya milli takımını da etkiledi. Son yillarda da panzerlerin oynadığı göze hoş gelen hücum futbolu gelişti.
Fatih terim mantelite olarak 3 5 2 yi yersten oynamayı isteyen teknik adam bizi öyle savunmada tutup kontra ile hayatta oynamaz. Zaten ona musait bir takımda degil defanaif özelliklerimiz bence kötü ortalarda duran toplarda hiç iyi değiliz. Ayrıca sadece savunma yaptılar diye o kupayı kazanmayi haketmediler mi dedim. Yada her savunma yapan takım kupayi alır mı demişim saçma sapan yorumlar yazma. Okuduğunu anla tart öyle cevap ver.

Dünya kupasında Almanya tahminim tutmuştu,yine en yakın Almanlar kupaya bence..Fransızlar da süpriz yapabilir ama :)

Mihawk

@Taisho mesajında katılmadığım noktaları yazıp konuyu kapatıyorum.

Ayrıca sadece savunma yaptılar diye o kupayı kazanmayi haketmediler mi dedim.
Hayır demedin, ben de böyle bir şeyi dediğini ima etmedim. Adamlar iyi oldukları şekilde oynadılar.

Yada her savunma yapan takım kupayi alır mı demişim saçma sapan yorumlar yazma.
Hayır demedin. Ben orada senin düz düşündüğü gösterdim. O kadar kolay söyledin ki ''kapan kapana aldılar'' lafını, ben de o yüzden söyledim.

@Kovacs
Alakan yok! Sana orda sadece kısaca açıkladım zaten olayi düz mantığın tillahi güçlü olanların kupaya alır olması bence dediğim gibi güçlü olmak sadece yetmiyor.

Ronaldo alacak bu sefer. Yaşı geçti geçecek, zamanıdır. Takımdaki o çapsızlar azıcık gayret etse Ronaldo güle oynaya kupayı evine götürür.

Fransa ve İngiltere kabız takımlar. Versen alamazlar kupayı. İtalya asfdssgaf, İspanya tıkandı, Almanya almasın yoksa o da İspanya gibi antipatik bir takım haline gelecektir. Güzel oynasa yeter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık