Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Euro 2016 Şampiyonu Kim Olur?

Sizce şampiyonayı kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    95
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulan isvece yada diger secenegine oy cikmis ama polonya'ya hic cikmamis:(
Lewandowski ve blazikovski reyizlere neden inanmiyorsunuz:bilmem:

Türkiyem olsun ha top yuvarlaktır baktık biz olmadık Portekiz olsun, Ronoldoyu izlemek her zaman keyiftir benim için. Hadi Buda mı olmadı Almanya oluversin, zaten başka takımların maçlarını da izlemem :D

Benim için Avrupa şampiyonası Dünya kupası büyük nimet izleyebildigim kadar maç izleyip mest olmak istiyorum imkanim olursa Rusya'ya da gidesim var turnuvaya. Ben bizim takimin yari finale çıkabileceği inancındayım gruptan 3. De olsa bir sekilde çikarız. Sakatliklar cezalilar olmazsa kimbilir alırız lan belki. O gazla. :D Geçen 2008 de ki kadar iyi kadromuz yok ama fatij terime güvenim tam zaten bu kadro ile yarı finale çıkması bile büyük bir olay. Ama herşey kadro değil rahat olun. ;)

Milli takım hakkında kararsızım. Defans tırt. Ortasaha iyi. Forvet ortalama.
Takım savunması da tırt.
Takımın çoğunun maç eksiği var.

Hırvatları yenersek bu iş kolay olur. Ama yenmek zor. Ortasahaları taş. Forvetleri de iyi. Hırvatistan maçı belirleyici olacaktır.

:fool:

-en genç kadro: ingiltere (25.39)

-en yaşlı kadro: irlanda (29.39)

-en fazla 21 yaş altı bulunduran kadro: isviçre (3)

-en uzun oyuncu: costel pantilimon (2.03 metre)

-en kısa oyuncu: lorenzo insigne (1.63 metre)

-en uzun boy ortalaması: isveç (1.86 metre)

-en kısa boy ortalaması: ispanya (1.80 metre)

-en yüksek kilo ortalaması: almanya (80.30 kg)

-en düşük kilo ortalaması: türkiye (74.30 kg)

Milli takımın santrafor ve stoper eksiği var onun dışında taş gibi takım böyle jenerasyon zor gelir bir daha.
Babacan
Caner Balta Topal* Gönül*
Selçuk*(Ozan)
Ozzi*(Nuri)
Arda(Mor)* Çalhanoğlu * Volkan Şen(Töre,Alper,Olcan altarnatif)*
Burak(Cenk)
Şu kadro cidden umut veriyor Çeklerden kağıt üstünde iyiyiz. Hırvatistan bence bizim grubun favorisi. İspanyanın 5-1lik Hollanda yenilgisi ardından bir ağarlığı kalmadı gözümde fakat kağıt üstünde turnuvanın en taş 2. takımı olduklarını değiştirmiyor. Bence 3. olup eleneceğiz fakat Terimin balından ümit kesilmez.

Defansımiz cidden çok kötü o kapanan takimlar gelirse kontra futbolunu benimsiyenler bizim için büyük tehlike gerçekten çeyrek finale kesin gözüyle bakiyorum. Bence forvetimizde kötü Burak iyi olursa bilmiyorum ama pek ümidim yok gibi. Gomez gibi bir oyuncumuz olsa forvette herşey farklı olurdu.

Mehmet Topal Stoper değil :/ Arada 1-2 kere yokluktan oynadı. Orta sahanın ortasında çok daha iyi performans gösterecekken stopere koymak harcamaktır bu adamı. Ayrıca hattımız defansdan da kötü.

Her neyse kupada Belçika'nın şansını yüksek buluyorum. Onun dışında kupa canavarı Almanlar yine kazanabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık