Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

En İyi 11'iniz

Khan iyidir ama Buffon ve Cassillasın arkasındadır, zirve dönemi bu iki isme göre çok kısa sürdü,
20 yıllık prime yaşamış buffon cassillas ikilisi var,
heleki 2002 finalinde yaptığı hata ile şampiyonluk veren Khan vs 2010 şampiyonasında ispanyayı şampiyon yapan Cassillas
Zirve Peter Cech ve Vandersaar günümüz kalecilerine (daha uzun fizikli) yönelinmesine sebep olan adamlar (curtua, degea,oblak,mendi...) ama
hiç biri Buffon değil işini içine istikrar girmeli.
Buffon>Cassillas>Khan>...
Not: benim için en yetenekli kaleci Gulliermo Ochoa'dır ama işte istikrar ve başarıya bakılırsa Buffon.
Schmeichel'a ne dersin üstat?

Dostum o da çok iyiydi belki de 4 e onu koyarım, anlık kararları ondan iyi veren yoktu,
Sanki gözlem hakisi var. Ama yine de zirve 3 lü değişmez gibi.
Çok zor ama bu mükemmel isimlere rağmen benim için Buffon çok sağlam duruyor zirvede
Buffon konusunda katılıyorum sana. Ben de Khan eklerken biraz duygusal davrandım.

Prime neuer
Cafu maldini ramos Carlos
İniesta zidane modric
Messi Ronaldo cr7
Pep teknik direktör

Güncelde en formda
Oblak
Taa vandijk ruben diaz theo hernandez
Kante de bruyne foden kimmich
Benzema lewa
Pep teknik direktör

Buffon
Thuram,Nesta,Puyol,Carlos
Maradona-Zidane-Ronaldinho
Messi Ronaldo Cr7
Takımda 2 kişinin dünya kupası yok Messi Cr7, Neredeyse hepsinin prime dönemleri italya ve ispanya takımları.
Bu kadroma pozisyon GOAT listesi denebilir.

Neuer
Arnold-Cannavaro-Beckenbeuer-Carlos
Ballack-Zidane-Maradona
Messi-Ronaldo-Cr7

Bu takımın pas futbolu oynamasından ziyade paldur küldür rakip kaleye gitmesini istediğim için Td olarak Heynckes'i seçiyorum.

Khan iyidir ama Buffon ve Cassillasın arkasındadır, zirve dönemi bu iki isme göre çok kısa sürdü,
20 yıllık prime yaşamış buffon cassillas ikilisi var,
heleki 2002 finalinde yaptığı hata ile şampiyonluk veren Khan vs 2010 şampiyonasında ispanyayı şampiyon yapan Cassillas
Zirve Peter Cech ve Vandersaar günümüz kalecilerine (daha uzun fizikli) yönelinmesine sebep olan adamlar (curtua, degea,oblak,mendi...) ama
hiç biri Buffon değil işini içine istikrar girmeli.
Buffon>Cassillas>Khan>...
Not: benim için en yetenekli kaleci Gulliermo Ochoa'dır ama işte istikrar ve başarıya bakılırsa Buffon.
Ochoa'yı yetenekli bulman ilginç.Neden ?

Buffon
Thuram,Nesta,Puyol,Carlos
Maradona-Zidane-Ronaldinho
Messi Ronaldo Cr7
Takımda 2 kişinin dünya kupası yok Messi Cr7, Neredeyse hepsinin prime dönemleri italya ve ispanya takımları.
Bu kadroma pozisyon GOAT listesi denebilir.
O ortasahayi kante modric inieste üçlüsü darma Duman eder. Üçude ofansif orta saha üstüne Messi var

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık