Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 334 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    438
Denizciler neden bu adamın peşine düştü anlamış değilim. Adam korsan desen değil, Denizcileri, Dünya Hükumetini tehdit edecek bir gücü var desen o da yok, kendi halinde takılıyor. Sırf sadece Shichibuka olduğu içinse bu tantana, Denizciler ilk bu sistemi çıkaranı tutuklasın.

Denizciler neden bu adamın peşine düştü anlamış değilim. Adam korsan desen değil, Denizcileri, Dünya Hükumetini tehdit edecek bir gücü var desen o da yok, kendi halinde takılıyor. Sırf sadece Shichibuka olduğu içinse bu tantana, Denizciler ilk bu sistemi çıkaranı tutuklasın.
adam korsan olmasa niye shichibukai olsun :d bu sistemi çıkarmanın amacı korsanlar ile arada bir güç dengesi kurmaktı vegapunk büyük bir şey yaptığı için artık ihtiyaç kalmadı

adam korsan olmasa niye shichibukai olsun :d bu sistemi çıkarmanın amacı korsanlar ile arada bir güç dengesi kurmaktı vegapunk büyük bir şey yaptığı için artık ihtiyaç kalmadı
Nedense Mihawk'ı hep Zoro'nun ilk zamanlardaki hali gibi Korsan Avcısı olarak gördüm, hiç korsan intibası oluşmadı. İlk gösteriminde bile başka korsanları avladığını gördük.

Nedense Mihawk'ı hep Zoro'nun ilk zamanlardaki hali gibi Korsan Avcısı olarak gördüm, hiç korsan intibası oluşmadı. İlk gösteriminde bile başka korsanları avladığını gördük.
yanlış hatırlamıyorsam shichibukai sistemi dağıldığında mihawk şey diyor kovalananın ben olmayalı uzun zaman oldu diyor korsan avcısı olsa adamı niye yakalamaya çalışsınlar

Son düzenleme:
Belki başka bir suç işlemiştir. Ödül avcısıdır ama denizci de öldürmüştür yanlışlıkla.
vallahi konu suçsa Don krieg'in grand line'a çıkmadan önce elli filoluk ordusundan bir avuç adam ve hurda bir gemi kalmıştı. sadece o herifin ahı bile yeter ona :D zavallı adamın peşinden kilometrelerce yol gitmiş sırf öldürmek için kendisini kovalayan denizciler çoktan kıyma olmuştur yani

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık