Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Dracule Mihawk

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 334 76.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 104 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    438
Marineford Ark'ının okuma ve seyir zevkini arşa çıkartan karakter.

Zoro hala Mihawk'ın elinden kayarak attığı slashı atamıyor. Sadece bunu referans alsak bile herifin ne kadar ütopik bir gücü olduğu ortada. Aynı Zoro'nun yaptığı saldırı BM'nin Kaido'yu uyarmasını gerektiriyor. Mihawk dediğimiz adam Kaido'yu da BM'yi de bine bölüp rencide eder.

Bu aralar düşünüyorum acaba Mihawktada Usoppun yalanları gerçeğe çevirme gücümü var diye. Belki Mihawk Usopp gibi yalan söyleye söyleye bu günlere geldi ve bütün iş aslında Yoru ve göz tekniğinde. Kısacası Mihawk bir sniper ama Yoruyu bulunca kendini en iyi kılıç ustası diye tüm dünyaya yedirdi. Mihawkın kelimelerin gücünü kullanışı bana acayip Usoppu hatılattı ve Mihawkın dizaynı Monters serisindeki yalancı kılıç ustasının tıpatıp aynı. Şimdi bunu şöyle bir hazmedin ve Zoronun bu yalancı Mihawka secde edip onun tarfından eğitildiğini düşünün. :hhh:

Mihawk = Usopp , bugün Usopp hakkında bir video izledikten sonra farkettim bunu. Mihawk aynı Usopp gibi savaşmadan kazanıyor.:D

Bu aralar düşünüyorum acaba Mihawktada Usoppun yalanları gerçeğe çevirme gücümü var diye. Belki Mihawk Usopp gibi yalan söyleye söyleye bu günlere geldi ve bütün iş aslında Yoru ve göz tekniğinde. Kısacası Mihawk bir sniper ama Yoruyu bulunca kendini en iyi kılıç ustası diye tüm dünyaya yedirdi. Mihawkın kelimelerin gücünü kullanışı bana acayip Usoppu hatılattı ve Mihawkın dizaynı Monters serisindeki yalancı kılıç ustasının tıpatıp aynı. Şimdi bunu şöyle bir hazmedin ve Zoronun bu yalancı Mihawka secde edip onun tarfından eğitildiğini düşünün. :hhh:

Mihawk = Usopp , bugün Usopp hakkında bir video izledikten sonra farkettim bunu. Mihawk aynı Usopp gibi savaşmadan kazanıyor.:D
Kaido'dan beklentim yüksekti ama şuan Mihawk'ın hakkını yediğimi düşünmeye başladım. Adamın çırağı gelip Kaido'yu kesiyorsa bu adam da Kaido ile başa baş dövüşür. Yener mi yenemez mi bilemem ama eşit giderler gibi yani.

Zoro hala Mihawk'ın elinden kayarak attığı slashı atamıyor. Sadece bunu referans alsak bile herifin ne kadar ütopik bir gücü olduğu ortada. Aynı Zoro'nun yaptığı saldırı BM'nin Kaido'yu uyarmasını gerektiriyor. Mihawk dediğimiz adam Kaido'yu da BM'yi de bine bölüp rencide eder.
Dediklerinle alakalı olarak Mihawk'un fiziksel gücünün zirvede olduğunu düşünüyorum ben. Sadece kabiliyet, Haki ve kılıç meselesi değil yani. Öylesine uzun bir kılıcı oyuncakmış rahatlığıyla kullanmanın da ötesinde oluşturduğu kesişler büyük oranda saf vücut gücü vesilesiyle oluyor. OP evreninde kılıç kabiliyetlerinin saf güçle doğru orantılı olduğu söylenmişti. Zoro'ysa bu kadar destansı kesişler atma kabiliyetine henüz sahip değil, yakınını bile gösteremedi. İşte bu yüzden insan kalıbına rağmen Mihawk'un tabiri caizse hayvanlar kadar kuvvetli olduğunu düşünüyorum, 179cm boyuna rağmen Ryuma da böyledir.

Fiziksel güç, Kenbunshoku Haki, Busoshoku Haki, kılıç ustalığı ve hız. Tüm bunlarda Mihawk'u Shanks'tan daha üste koymak neden anormal karşılanıyor anlamıyorum, çünkü hepsinde de zirve olduğunu kanıtladı adam. Shanks'ı da göreceğiz tabii, bu saatten sonra Kaidou'dan aşağı güçte çıkması mümkünsüz oldu.

Seri çıkalı 25 yıl olacak hala gizemli kayığıyla etraf da geziniyor. Bu seriyi en başından izleyen adamlar kocaman adam oldu ama bu hala gizemini koruyor. Ama gizemli kalmasını istiyorum artık, işlenirse nasıl rezillikler çıkacağını tahmin edemiyorum. Şuan ki olan olayları gördükçe mihawk ve shanksin güzel işlenme olayı yok gibi bir şey. Sonlara da yaklaştıkça, karakterlerin derinlikleri ve kurguları daha da zayıflıyor. Bence işlenmesin bu karakter, hatta shanks de işlenmesin. Sadece isimlerini filan duyalım. Bizim luffy kk mı oluyor ne oluyorsa olsun, bu adamlara dokunmasın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık