Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Donquixote Doflamingo

Dof sonuna gidiyor falan denmiş ama bu adamı Smoker + Luffy + Law + Zoro + Sanji bile alamaz diye düşünüyorum. Kendisini hiç zorlamadan Aokiji ile aşık atabilen Jozu'yu tamamen etkisiz hale getirdi. Sonradan gördük ki Jozunun sol kol gitmiş. Jozu'ya bunları kendini zorlamadan yapabilen birinin 2-3 çaylağa yenileceğine inanmam.
o kolu aokiji kopardı

Vergo bana göre kesin öldü. Çünkü son anını gösterdiler ve hala demirlerde asılıydı. Ardından da SAD'ın havaya uçtuğu söylendi. Zaten Law'da odanın patlayacağını söylemişti. Patlama öldürmese bile, enkazın altından çıkamaz.

Vergo bana göre kesin öldü. Çünkü son anını gösterdiler ve hala demirlerde asılıydı. Ardından da SAD'ın havaya uçtuğu söylendi. Zaten Law'da odanın patlayacağını söylemişti. Patlama öldürmese bile, enkazın altından çıkamaz.
pellde ayagında bombayla ucuyordu en son gordugumuzde :D

Ben kendi adıma %100'lük bir değer veriyorum. Çünkü sadece bulunduğu oda patlasa, yine bir ihtimali var derdim. Ancak komple tesis çöküyor. Paramparça üstelik, kendi kendine birleşebiliyor olsa bunu yapardı. O olasılık da kalmadığına göre, Vergo ölmüştür benim için.

usta eğer vergo ölmemişse tayfadan kime denk ? sanji? zoro ? franky ?
ben tayfada dengi olmadığı için ileride de sorun çıkartmasın diye ace gibi oda tarafından ortadan kaldırıldığını düşünmeye başladım

usta eğer vergo ölmemişse tayfadan kime denk ? sanji? zoro ? franky ?
ben tayfada dengi olmadığı için ileride de sorun çıkartmasın diye ace gibi oda tarafından ortadan kaldırıldığını düşünmeye başladım
Luffy'nin rakibi olabilecek kapasitede bir adam. Zoro ve Sanji'nin Haki düzeyleri bu adamı yenmeye yetmez.

AsoHa

Pell'e düştükten sonra Potsun yardım ediyor, yaralarını iyileştiriyor. Vergo'yu oradan kim çıkaracak? Doflamingo, Monet öldükten sonra yola çıktı. Öncesinde de Vergo'ya veda etmişti zaten.
hatırladıgıma gore bomba 2 km öteyi bile etkilicekti. o zaman bombayı imha etmenin manası kalmaz eğer o kadar az zarar veren bi bomba ise. adamın dibinde patladı ölmedi vergoda ölmeyebilir enkazın altından hakisiyle zarar almadan kurtulabilir belli olmaz

bence luffy vs dof luffy bigmamı indirdikten sonra olcak. luffynin şimdiki gücüyle dofu yenmesi saçma olur

Bu adamın ismi aynı Gol D. Roger'ın zamanla Gold Roger şeklinde söylenmesi gibi D. Flamingo sonradan Doflamingo mu oldu acaba :hmm:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık