Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Donquixote Doflamingo

Dediklerim tam anlaşılmamış sanırım. Vergo ölmese bile o enkazın altında çıkamaz. Parçalanmış bir halde ve herkes öldüğünü sanıyor. Naruto'da ki Hidan'ın durumunda yani.

hatırladıgıma gore bomba 2 km öteyi bile etkilicekti. o zaman bombayı imha etmenin manası kalmaz eğer o kadar az zarar veren bi bomba ise. adamın dibinde patladı ölmedi vergoda ölmeyebilir enkazın altından hakisiyle zarar almadan kurtulabilir belli olmaz

bence luffy vs dof luffy bigmamı indirdikten sonra olcak. luffynin şimdiki gücüyle dofu yenmesi saçma olur
Bigmom Yonko , Dof ise tam belli olmasada benim gözümde amiral gücüne yakın seviyede birisi.Senin dediğin gibi olsa çok daha saçma olur.

Bigmom Dof'u aşar derim üstelik Dof'un şu an iş yaptığı patron Bigmom ,önce Dof'un gitmesi lazım böylece Simle projesi bitecek Bigmom'un en büyük kozu aradan çıkacak.

Luffy'nin rakibi olabilecek kapasitede bir adam. Zoro ve Sanji'nin Haki düzeyleri bu adamı yenmeye yetmez.
shouza da gördügümüz üzere haki herşey degil saf kas gücü=tekkai siyle luffynin hakili vuruşunu durdurmuştu. ben zoronun saf kas gücü bakımından tayfanın 1 numaralı elemanı oldugunu düşünüyorum ayrıca buna hakisini ekledimi vergoyu hunharca biçebilir. ve haki seviyesi olarakda zoro ve luffynin vergodan aşşagı kalmadıgını düşünüyorum ezici bi üstünlük sağlamaz vergo

shouza da gördügümüz üzere haki herşey degil saf kas gücü=tekkai siyle luffynin hakili vuruşunu durdurmuştu. ben zoronun saf kas gücü bakımından tayfanın 1 numaralı elemanı oldugunu düşünüyorum ayrıca buna hakisini ekledimi vergoyu hunharca biçebilir. ve haki seviyesi olarakda zoro ve luffynin vergodan aşşagı kalmadıgını düşünüyorum ezici bi üstünlük sağlamaz vergo
Shouza dediğin karakter ana seride yok. Öylesine koymuşlar bölümler dolsun diye. O karakterin yaptığı hiçbir şeyin geçerliliği olamaz. Luffy'nin geçmişinde de Naguri diye bir elaman Haoshoku Haki kullanıyordu, ama gel gör ki gariban gibi sürünüyordu.

Shouza dediğin karakter ana seride yok. Öylesine koymuşlar bölümler dolsun diye. O karakterin yaptığı hiçbir şeyin geçerliliği olamaz. Luffy'nin geçmişinde de Naguri diye bir elaman Haoshoku Haki kullanıyordu, ama gel gör ki gariban gibi sürünüyordu.
ozaman kadın adasında 2 yılan kız haki sahibiydi ve güçleride tartışılmazdı ama ne oldu luffy g2 halinde hızıyle gücünü kombine etti hakisi olmadıgı halde onların haki savunmasını aşabildi. hala inat ediyorum vergo güçlü bir adam ama zoro ve sanji yi çok küçük görüyorsunuz bu 2 si en azından 1 vergodur. ki benim sıralamam zoro>vergo>sanji dir

ozaman kadın adasında 2 yılan kız haki sahibiydi ve güçleride tartışılmazdı ama ne oldu luffy g2 halinde hızıyle gücünü kombine etti hakisi olmadıgı halde onların haki savunmasını aşabildi. hala inat ediyorum vergo güçlü bir adam ama zoro ve sanji yi çok küçük görüyorsunuz bu 2 si en azından 1 vergodur. ki benim sıralamam zoro>vergo>sanji dir
Ben Haki savunması aşılamaz demedim zaten. Ancak Law gibi, her şeyi kesme gücü olan bir adamın bile Vergo'yu kesemeyeceği düşünülüyor. Ona istinaden Vergo'yu bizimkilerin bir adım ötesinde görüyorum. Kimin kimden güçlü olduğu da senin düşüncendir.

o 2kızın haki savunmaları yeterli düzeyde değildi. kaba kuvvetle aşabilecek düzeydeydi. ama vergoda durum böyle değil. adam tüm beden haki savunması yaptı lan:oleyo2:
o dedigini luffyde yapar bence adam g3 formundaki yumrugu haki dolduruyor ki bu yaklaşık olarak vergonun 50 katı bi büyüklük eder
buradan atlayıp luffynin hakisi vergonunkinin 50 katıdır gibi bir sonuç çıkarmayın sakın

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık