Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Donquixote Doflamingo

AsoHa

Sabo yaşasaydı 20li yaşlarında olacaktı. Doflamingo ise 41 yaşında adam. Nasıl Sabo olabilir?
Ayrıca Sabo öldü yahu, neden kabullenmiyorsunuz?
nerde öldü. obitoda öldü diyolardı. sabo şuan punk hazardda büyümüş shichibukai olmuş dragona yardım ediyor

Sabo yaşasaydı 20li yaşlarında olacaktı. Doflamingo ise 41 yaşında adam. Nasıl Sabo olabilir?
Ayrıca Sabo öldü yahu, neden kabullenmiyorsunuz?
Oha, çok büyük konuştun ya.Kabullenilecek bir şey yok.Çünkü ölmediği gün gibi ortada bana göre.Ki size göre bu böyle olmayabilir.Ama hiçbir şey kesin değil.Ancak Dragonun gemisine gelen yaralı tamda sabo vurulduktan sonra olması bu ihtimali kuvvetlendiriyor.Kimse bana çıkıpta açıklayamaz o sahnenin oraya neden konduğunu, tabiki oradan biri çıkacak ve onun kim olacağıda açık.Karşıt düşünceleri sindirmeyelim lütfen, hele ki böyle doğruluğu ortada olan konularda.2. bir obito vakası olmasın sonra :)

gok408

Bu arc ile DOF'un sonu gelecek böylece hasır şapkalar arka plandaki as adamların hedef tahtasına tam oturmuş olacaklar.Dof da korsanlar kralı olmak istiyor yani diğer korsanların ruhuna sahip diyebiliriz.Ha bunun yükseklerde dayısı var belli:)
Her şekilde dof sonuna doğru koşuyor.Luffy korsanları ile dof korsanları kapışacak.Tek beklentim taş hatunun frankye doğru bir akımını olması :)

Konu dışı bende Sabonun yaşadığını düşünüyorum. Robin ayrı bir konu ama Dragon ile Luffy'nin arasını Sabo yapacak diye düşünüyorum. Luffy devrim veya D.'nin isteğiyle zerre ilgilenen bir adam değil. Sabo ''abisi'' devreye girerse bağlanır diye düşünüyorum.

Adam ölmedi diyip elindeki malzemeyi ortaya dökmez ki.. Haliyle öldü diyecek. Bir işe yaramayacaksa Sabo gibi birini ne diye dahil etcek ki seriye. Obito 2 işte..:D
Kusura bakma ama çok fazla Naruto etkisinde kalmışsın. One Piece'te öldü diye açıklanan karakter hortlar gibi bi yerden çıkmaz. Ölmüşse açıklanmışsa buda ölmüştür.

Bu tür hikayelerde ölümü net olarak gösterilmeyenlerin hala yaşadığına inanmak çok makul bir davranıştır, yadırgayamam.
Ancak ben, Sabo'nun kesin olarak öldüğüne inanıyorum. Zira çocukluğundan bu yana korsan olma hayalleri kuran üç kişinin, istenmeyen nedenlerden ayrılmasından sonra özgürlüklerini kazanmaları halinde en kısa sürede yeniden buluşmaması için herhangi mantıklı bir neden yoktur. Ace, 17 yaşında denizlere açıldı ve kısa süre sonra o denizin bir çok yerini gezerek dönemin en büyük korsan topluluğuna girdi. Bu durumda, hala yaşıyor olan Sabo'nun, dünya çapında nam salan Ace'i bulup görüşmesi işten değildir. Bunun dışında, en yakın arkadaşının bir savaşın ortasında olduğunu görüp de, kardeşim dediği diğer kişinin de savaşta olduğunu gördükten sonra o savaşa müdahil olması da işten değildir. Lakin bunların hiç biri gerçekleşmedi. Gel gelelim Oda, bu hikayeyi, Luffy ve Ace arasındaki derin ilişkinin köklerini anlatmak için yazdı. Öyle ki Ace ve Luffy, çocukluk yıllarından bu yana çileler çekmiş, en yakın arkadaşlarını insafsızca bir olayda kaybetmiş ve bağlılıkları daha da gelişmiştir. Oda'nın bu hikayeyi anlatmasının yegane nedeni budur benim nezdimde, başka bir şey değil.

Neyse, konu dışına çıktık iyice.
Doflamingo hakkında yazacaklarımı zaten diğer sayfalarda belirttim, herhangi bir fikir değişikliğim de yoktur hala.

Monkey :D Luffy

dof vs si çok farklı kanlı olacak bence daha şimdiden bu ölümleri göze alınca dof çok acımasız(moria bellamy) onun vs si biraz op standartlarını değiştirir.ayrıca yukardaki konuşmalara göz attım bencede sabo öldü ölmediysede ace in idamına gelmeyen saboyu ne eyleyeyim ben luffy impel down cehenneminden o çaylak haliyle atladı oraya sabonun devrimcilerle olup yıllarca savaşmış hali orda ace i kurtarmaya gelmiyorsa ve ilerde sabo karşımıza çıkarsa o çocukluk bölümleri bendeki etkisini kaybeder

The databooks are a series of books by the author to supplement the facts of the One Piece series, revealing data that the manga did not.
Yazar, mangada olmayan şeyleri veri kitapçıklarında açıklar. SBS'nin aksine, sorulan soruya cevap vermez. Mangada gösterilmeyecek şeyleri ortaya koyar.

Sabo'nun ölümü, One Piece Yeşil: Gizli Parçalar kitapçığında geçer. Bu kitapçığın yazarı da Oda'dır.

Kaldi ki, adam resmi bilgiler içeren bir kitapçığa okurların yorumlarını koymaz.

Bartholomew Kuma 296,000,000 Beri
Donquixote Doflamingo 340,000,000 Beri

Dof Karşimiza ilk kumayla çikmişti ESKİ ödülleri ise şu şekildeydi

Daha sonra kumayla yaşananlar malum hepiniz biliyorsunuz tayfa dağildi ben anime bitiyo sanmiştim , Soru ise şu dof bu odulle kumadan daha yüksek odulle tahmini olarak daha guclu adayada tek geliyo acaba diyorrum luffy law ve smoker berabermi indirmeye çalişicaklar punk hazardta dofun gucunemi değinilicek çok merak ediyorum ...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık