Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Sabo

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    159
Kenbunshoku var yahu wikiye mi güveniyorsunuz.Baby 5 saldırırken saldırıları hiç görmeden babası mı savuşturdu yoksa ? Daha arcın başında gösterildi adamın o hakisi.
Şu açıdan göremiyorsa Dof kör zaten. Bu sahneden k.haki çıkarımı yapmak hayalciliktir.

Kizaru ile Dofy ne alakası var. Oda Luffy için boss yapıyor 3 sene işliyor her şeyi veriyor ama bir amiral etmiyor? Kuzan orada amiraller diyor ayrıca amiral demiyor. Adamı kalbi donacaktı deyince doğru ama Dofy ben alırım deyince yalan mı oluyor? Jozu hemen kol verdi Kuzan'a o, yonkounun en sağlam adamlarından biri bu adam hemde. Dofy yine Jozu'nun üstüne bindi kitledi ama Dofy alır deyince açıklamak zorunda kalan biz oluyoruz. Her şeyden mesaj alan forum o sahnede verilen mesajı almıyor.

Şartlar farklıydı ve amiralle denk olmak hemen alıyor anlamına gelmez. Sakazuki 10 günde ancak almış Kuzan'ı, aklı olan ölümüne vs atmaz. Kuzan alsaydı ya Dof'u arada uçurum varsa.
Uçurum var demedim ama sonuç bariz. Kuzan niye Dofla uğraşsın 1 tane sebep söyle. Onun görevi mi? Amiral mi adam hala? Adam Smokerı kurtarmak amacıyla gitti. Dof, Smokera o saatten sonra dokunabildi mi? Hayır. Nokta.

Dof gene mi kaybedecek anketi.Takipteyim :D
Gücünü çıkarabileceği maksimum seviyeye çıkardıktan sonra yeterli olmayacağını anlayarak meyve pazarlamacılığına ülke krallığına vs. soyunmuş Dof ile, ona geçen arc şehir turu attıran Luffy'i çocukluklarında yüzlerce kez dövmüş ve o zamandan beri Dragon'la, Kuma'yla, devrim komutanlarıyla çalışarak hakisini geliştirmiş, üstüne Mera Mera'yı yiyerek gelişimine hala devam eden potansiyel yüklü Sabo'yu karşılaştırıyoruz. Ya kim kaybedecekti anketi? :D

Ve evet Sabo bence Luffy'den de güçlüdür. Zaman atlaması öncesi Ace Luffy'den ne kadar üstünse şimdi de Sabo o kadar üstündür.

Son düzenleme:
Dof gene mi kaybedecek anketi.Takipteyim :D
Evet yine kaybeder. Zaten hatrı sayılır bir kitlesi var forumda. Her ankette aynı kişiler oy veriyor zaten ona :D
Konuyu açan arkadaşın da objektifliğine hayran kaldım

H.Haki sahibidir. Uçabilir. Zekidir aynı zamanda şımarıktır.
Savaşın En Çaresiz Anında Bile GülmeyeDevam Eder.

Bu son cümle ne ya bari bu kadar belli etmeyin :hhh: Birde Doflamingo'nun özlü sözünün vs konusunda ne işi var onu anlamadım.

Evet yine kaybeder. Zaten hatrı sayılır bir kitlesi var forumda. Her ankette aynı kişiler oy veriyor zaten ona :D

Bu son cümle ne ya bari bu kadar belli etmeyin :hhh: Birde Doflamingo'nun özlü sözünün vs konusunda ne işi var onu anlamadım.
Hatırla oy istiyorlar yahu. Bkz @Kenpachi adam rica etti diye dofa attı klsdhaflkhasdfl

Gücünü çıkarabileceği maksimum seviyeye çıkardıktan sonra yeterli olmayacağını anlayarak meyve pazarlamacılığına ülke krallığına vs. soyunmuş Dof ile, ona geçen arc şehir turu attıran Luffy'i çocukluklarında yüzlerce kez dövmüş ve o zamandan beri Dragon'la, Kuma'yla, devrim komutanlarıyla çalışarak hakisini geliştirmiş, üstüne Mera Mera'yı yiyerek gelişimine hala devam eden potansiyel yüklü Sabo'yu karşılaştırıyoruz. Ya kim kaybedecekti anketi? :D

Ve evet Sabo bence Luffy'den de güçlüdür. Zaman atlaması öncesi Ace Luffy'den ne kadar üstünse şimdi de Sabo o kadar üstündür.
1) Nerde geçiyordu bu, ben kaçırmışım onu sanırım.?

2) Luffy'den o kadar üstünse hiç devrimle falan uğraşmasın, gitsin yonkou falan olsun..

Konuyu açan denildiği için üzerime alınayım. O kısmı Daredewill rica etti eklememi. Ki Dof'u bariz bir şekilde tanımlayan kelimeler, objektif olmayan durum nedir? Uçması mı? Zeki olması mı? Gülmemesi mi?

Allah allah kaçırdım herhalde ben. Olum kaçıncıya oy vereceğim ben. Aynı anketten başka başka mı açılıyor yoksa anket mi yenileniyor bilemedim

Dalga mı geçiyorsunuz la Sabo gelmiş. Luffy nin yaptığı karışıklıktan faydalanmış birisidir. O silah muhabbeti de oradan geliyor. Hadi bakalım Luffyler olmadan gelsinler de Koala, Hack, Sabo adamı ipe dizerler ipe ipe.. Dof Law ve Luffy ile uğraşmaktan pardon bütün ülke ile uğraşmaktan adam Sabo ya vakit mi ayırabildi. Silah muhabbeti için niye önceden gelmemiş bunlar tabi Mera Mera meyvesini duyan gelmiş. Silah falan hikaye aslında bırakın ya Sabo sadece mera mera meyvesini yesin diye çıkarttı Oda başka anlamı da yok Sabonun hadi Dragon ölür. Devrimin başına geçer bu kadar . Dof klonu ile döver Sabo yu :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık