Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo vs. Sabo

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    159
Fuji'nin unvanı belli, aşağı yukarı gücü de belli. Bunu bilmiyor mu yani? Wikiyi kim yazıyor? K. haki olduğuna dair işaretler var.
Valla amiral alabilen adam Aokijiyi indirir, Smokarı öldürür bütün o işleri en başından başına bela etmezdi ama yinede sen bilirsin :D
Sabo ise gerçekten bir amiralle vs atmış biridir ''yok atıcam dedi indircem dedi'' falan gibi şeyler hava civa.

Kenbunshoku var yahu wikiye mi güveniyorsunuz.Baby 5 saldırırken saldırıları hiç görmeden babası mı savuşturdu yoksa ? Daha arcın başında gösterildi adamın o hakisi.

Dof Fuji'yi tek başına indirmeyi mi planlıyordu sence? Elbet tayfasıyla dalacaktı. Ki tayfasıyla dalsa dahi Fuji'nin yerçekimine ve meteorlarına karşı koyabilmesine ihtimal vermiyorum. Bu adam amiral etmez, edemez. Aokiji'nin buzunu kırdıktan sonra bile nefes nefese kaldı yahu. Kendi adamı söyledi neredeyse kalbi donacaktı diye. Kuzan'da bir amirale karşı koyamayacağını biliyor, o yüzden Smoker'a söylüyor zaten Sakazuki'ye söyle amiral göndersin diye.

Mevki - Konum - Etki olaylarına gelince. Kizaru'yu ele alalım mesela. Adamın yeraltı dünyasıyla, Yonkou anlaşmalarıyla en ufak bi ilgisi var mı? Hayır adam anca bürosunda oturuyor ihtiyaç duyulduğu zaman gidip tokatlıyor korsanları. Politik gücü Dof'un yarısı bile değil. Peki Dof Kizaru karşısında ne kadar varlık gösterebilir?
Kizaru ile Dofy ne alakası var. Oda Luffy için boss yapıyor 3 sene işliyor her şeyi veriyor ama bir amiral etmiyor? Kuzan orada amiraller diyor ayrıca amiral demiyor. Adamı kalbi donacaktı deyince doğru ama Dofy ben alırım deyince yalan mı oluyor? Jozu hemen kol verdi Kuzan'a o, yonkounun en sağlam adamlarından biri bu adam hemde. Dofy yine Jozu'nun üstüne bindi kitledi ama Dofy alır deyince açıklamak zorunda kalan biz oluyoruz. Her şeyden mesaj alan forum o sahnede verilen mesajı almıyor.

Valla amiral alabilen adam Aokijiyi indirir, Smokarı öldürür bütün o işleri en başından başına bela etmezdi ama yinede sen bilirsin :D
Sabo ise gerçekten bir amiralle vs atmış biridir ''yok atıcam dedi indircem dedi'' falan gibi şeyler hava civa.
Şartlar farklıydı ve amiralle denk olmak hemen alıyor anlamına gelmez. Sakazuki 10 günde ancak almış Kuzan'ı, aklı olan ölümüne vs atmaz. Kuzan alsaydı ya Dof'u arada uçurum varsa.

Wikiye eklenmemesi k.hakisi olmadığını göstermez.Bu diğer karakterler için de geçerli.Orayı mangaka hazırlamıyor bu 1 ikincisi ise kendilerince kesinleşmiş bilgileri koyuyorlar.

Luffy'nin G4 saldırılarının tamanında saldırı aldığı bölgeyi koka ile koruyabildi Dof. Bu da sağlam k.haki gerekiyor olsa gerek. Bunları tartışmanın manası yok zaten. Dof'ta k.haki illaki vardır.

Konuya gelirsek şimdilik bir şey söyleyemiyorum açıkçası fakat Sabo meyvesinde biraz ustalaştığında düşünmeden Sabo derim.

Bilemiyom her şeye yorulabilir, Saboyu görek bi.
ha ille karar ver deseler Sabo derim, mangadaki yeri nedeni ile. Devrimcilerin 2. ismi(veya 2. komutanı mı bak yine unuttum ben bunu)
kararsızım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık